2733
2734
عنوان

دلم برا پسرم سوخت امشب

1274 بازدید | 93 پست

چقدر بچه اولها گناه دارند

من اولیم چهار سال و نیمه هست دومی یک سال و نیمه همیشه شبها کوچکه رو همسرم میبره اتاق میخوابونه بزرگه رو من میشینم کنار تختش کتاب میخونم صبر میکنم خوابش ببره حالا امشب همسرم سر حال نبود درد سیاتیکش شدید بود کوچکه هم راضی نمیشد بره بخوابه باهاش گفتم تو برو بخواب خودم میخوابونم منم مجبوری خوابیدم کنار کوچکم برا دوتاشون قصه گفتم پسرم همش میگفت منم بیام اونجا یا بیا پیش من گفتم نه تو رو تختت گوش کن اینجوری این نمیخوابه تا خوابش ببره بیام تخت تو

اون که خوابیدم اومدم تو تختش دیدم اینم خوابش برده غصه ام شد بچم منتظر بود من بیام کنارش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منو چی میگی اولی ۳سال و نیمه دومی ۱سال و نیم

منم دلم خیلی مسوزه انقد دومی انرژیمو میگیره برا اولی هیچ رمقی ندارم

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2738

واقعا اولیا گناه دارن خیلی زیاد . تورو خدا به کوچیکه یاد بده بهش احترام بذاره هیچوقت بزرگه رو خورد و کوچیک نکن وقتی بزرگتر شدن همیشه با احترام باهاش صحبت کن کوچیکه یاد بگیره

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

از این جهت که پدرو مادر تجربه ندارن همه چیو روش امتحان میکنن هم بچه هم پدر مادر آسیب میبینه 

منم دلم برای دخترم میسوزه فکر میکنم اصلا مادر عاقلی بزاش نبودم. مادر خوبی بودم ولی عاقل نبودم. اونم با بداخلاقیاش از خجالتمون دراومده البته

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
2706