2733
2739

بیاین هرچی داستان جنی دارین تغریف کنید خاطره ماطره هرچی میدونید بگین تا منم فکر کنم بگم

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

مگه من و همکارهام فیلم هستیم که شما بیاین اینجا سرگرم بشید؟؟😐😐

شب بریزیم سرت؟😑

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت....چیه تو ایران زندگی میکنی توقع داری همه چی بر وفق مرادت باشه؟😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مدتیه تاپیک ترسناك نزدین

البته که من ترسو ام میرم صبح میام میخونم😁🤦

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2731

خاطره جنی چیه؟ یعنی خالی ببندیم مثل بچه ها؟ من بابام یه وقتایی جن هاش بیدار میشد و سر هر چیزی دو روز خودش و مارو شکنجه میداد. کافیه؟

خدایا کاری کن به هم رحم کنیم در روزگاری که شیطان قدرت گرفته از اعمال ما.
2738
من یه پا جنم

ووووووی بیا از ترسوندن ادما بگو

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
مگه من و همکارهام فیلم هستیم که شما بیاین اینجا سرگرم بشید؟؟😐😐 شب بریزیم سرت؟😑

وای نه توروخدا من تنهام😱😱😱

جن کجا بوده الان ادما از جن وحشتناک ترن

وای اره بخدا😂😂😂😂

کی منو صدا کرد😈👺💀👽

منننننننننن بیا منو بخوررررر

2706