2737
2734
شاید تا یک سال دیگه

عزیزم میشه بگی 

نامزدم حسش بهم چیع؟

ب جز من کسی رو دوس داره؟

میشه واس سلامتی امام زمان(عج)صلوات بفرستی؟❤مرسی نازنین حاجتت روا الهی😍❤خدا وقتی نخواهد👌🏻عمر دنیا سر نخواهد شد👌🏻گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شدو تا وقتی نخواهدبرگی از کاجی نمی‌افتد.....و باغی از هجوم داس هاپر پر نخواهد شدخدا وقتی نخواهددانه ای کوچکتر از باران گلی بالا رونده مثل نیلوفر نخواهد شد...و کرم کوچکی ؛ پروانه ای زیبا نخواهد شد...خدا وقتی بخواهد غیر ممکن می‌شود ممکن...ولی وقتی نخواهدواقعا دیگر نخواهد شد.👌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو رو دوس داره

مرسی عزیزم

میشه واس سلامتی امام زمان(عج)صلوات بفرستی؟❤مرسی نازنین حاجتت روا الهی😍❤خدا وقتی نخواهد👌🏻عمر دنیا سر نخواهد شد👌🏻گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شدو تا وقتی نخواهدبرگی از کاجی نمی‌افتد.....و باغی از هجوم داس هاپر پر نخواهد شدخدا وقتی نخواهددانه ای کوچکتر از باران گلی بالا رونده مثل نیلوفر نخواهد شد...و کرم کوچکی ؛ پروانه ای زیبا نخواهد شد...خدا وقتی بخواهد غیر ممکن می‌شود ممکن...ولی وقتی نخواهدواقعا دیگر نخواهد شد.👌🏻
2728
تموم نمیشه تا وقتی دست از انتظار برنداری و کارهات رو به خدا نسپاری وقتی با تمام وجودت به خدا سپردی و ...

خب همه چی سپردم بخدا و فقط امیدم بخودشه ..من بچه میخوام .جز خدا از دسته کسی کاری برنمیاد

نگرانی زیاد داری فکر و خیال زیاد داری  بچه نداری یا دلت بچه میخواد  تا ۹ ماه دیگه شایدم ...

آره.اره خیلی بچه دوس دارم..آره خیلی افکارم منفی.مرسی عزیزم

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
حسم اینو گفت عزیزم حس ششمی نیستم حسم برای چند نبر تو سایت درست در اومده انشالله مال شمام درست در بی ...

راجب کار همسرم چی حس میکنی

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
2738
حسم اینو گفت عزیزم حس ششمی نیستم حسم برای چند نبر تو سایت درست در اومده انشالله مال شمام درست در بی ...

منظورم این بود،درست گفتی عزیزم.همینطوره دخالت خیلی زیاده تو زندگیم.تقریبا وسط زندگیمن

خب همه چی سپردم بخدا و فقط امیدم بخودشه ..من بچه میخوام .جز خدا از دسته کسی کاری برنمیاد

تا وقتی منتظری نمیشه دقیقا وقتی بیخیالی و انتظار نداری میشه و همیشه اینو بدون خدا حکمتی برای کارهاش داره و برنامه ریزی خودش رو 

تا وقتی منتظری نمیشه دقیقا وقتی بیخیالی و انتظار نداری میشه و همیشه اینو بدون خدا حکمتی برای کارهاش ...

وای بگو من دخترم کی،میتونم از شیر بگیرم دوسالش،شد نتونستم.خیلی ناراحتم

خیر

عزیزم میشه بگی تا کِی😞

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊

برا من حس نمیکنید ک تکلیفم چی میشه؟😢

ب  بزرگی ن، ب آدم بودن احترام میذارم از نی نی سایت آموختم ک ی عده فقط برای عقده گشایی اینجان چون چند نفر عقده ای بخاطر ی لیوان کاپوچینو تعلیقم کردن ●_● "تاکید کردما ی عده" حالا ک تا اینجا اومدی میشه با قلب مهربونت برای حال دلم و قبولی تو کنکور ی صلوات مهمونم کنی واقعا قبول دارم ک دعای نی نی سایتیا گیراس😊
2706