2737
2734

من 18 هفتگی سونو انجام دادم گفتن بریچ 

22 هفتع انجام دادن بازم بریچ بود 

دوروز دیگ وارد 36 هفته میشم و باز سونو انجام دادم گفتن بریچ 

دکتر گفته هفته دیگ برم سونو بعد تاریخ عمل بم بده 

خواهش میکنم اگر کسی شرایط منو داشته و بچش چرخیده بگه مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۳۰ هفته گفت بچت سفالیکه

۳۳ هفته زایمان کردم بچه بریچ شده بود

آلبالوهای مامان دوستون دارم🧸🍒🐤 🍭 🌸 میرسد آن روز ک چرخ بر مدار حق بگردد💖 روزی از میان این همه درد امید می روید🧚‍♀️
من سی و شش هفته و دو روزم میشه فردا میخوام بدم دکتر از اول سفالیک بود  امکان داره بچرخه  ...

من برعکس شما از اول بریچ بود ولی دکتر گف مهم نیس می چرخه اما نچرخید 

2738
نه مطمن باش بهتره با یه شیاف کنترل میشه دردش. طبیعی سختی خودش داره. منم سزارین بودم . دوتا سزارین او ...

اینکه میگن بعد سزارین میان شکمو فشار میدن خیلی درد داره راسته؟ تروخدا اینم بگو ازین خیلی میترسم

اینکه میگن بعد سزارین میان شکمو فشار میدن خیلی درد داره راسته؟ تروخدا اینم بگو ازین خیلی میترسم

من‌گفتم نمیخام سر زایمان اول. زدم غربتی بازی. پرستار فرار کرد. سر دومی فک کنم تا سر بودم فشار داده بودن دیگه نیومدن. طبیعی بزایی فشار میدن به شکمت

باور کن روز اخرم تو بیمارستان معاینت میکنن بفهمن سفالیک باید طبیعی بیاری تا ۴۰ هفته وقت داری

مگ سزارین وقت عمل تا قبل 40 هفته نمیدن ؟ میگن 38 هفته پر بشع دیگ وقت عمل میدن چجوری تا اونموقع وقت دارم؟ 

مگ سزارین وقت عمل تا قبل 40 هفته نمیدن ؟ میگن 38 هفته پر بشع دیگ وقت عمل میدن چجوری تا اونموقع وقت د ...

خوب ۳۸هفته وقت زایمان. احتمالش هست هنو سونو بگیرن ازت بیمارستان. اگع هم نگرفتن میری سزارین اورژانسی خیلیم راحت . بخاطر این چیزا ناراحت نباش

2706