2737
2734
عنوان

بچه کسایی که تلویزیون الجی کنترل موسی دارن بیان توروخدا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1685 بازدید | 54 پست
ینی اینطوری شده بود؟؟ 

اره فکر کنم زد رو کانال یابی خودکار

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تی وی ماهم ال جی هس ایکه گفتی کنترل موسی نفهمیدم

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
2731
مگه ندیدی اخبار چی گفت مسخره ها .باید بری و از فروشگاههای مجاز ستاپ باکس مخصوص بخرید تا شبکه هاتون ا ...

رو تلویزیون هامون داره

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
چجوری باید این شبکه هارو بیاریم؟لطفا راهنمایی کنین

سرچ کن میاد

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
2738

همون شبکه ها عادیش هست اونارو بزنی تصویر داره کیفیتشم عالیه فقط اونایی که کنارش زده hd تصویر نداره .

اگه میخوای برو تو سایت الجی مدل تلویزیونتو سرج کن اخرین اپدیتشو دانلود کن بریز تو فلش بزن به تلویزیون اپدیتش کن تصویر ها hd هم میاد اگه حال نداری زنگ بزن گلدایران میاد اپدیتش میکنه

ن نیست مطمئنم

از تو تنظیمات یه قسمت هست برا ریست فکتوری ریست کن اگه دردسری برات نداره

دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت....چیه تو ایران زندگی میکنی توقع داری همه چی بر وفق مرادت باشه؟😐

این ماهواره ها اچ دی همینجوری هستن از ما شبکه 3،اینجوری بود فقط صدا بود تصویر سیاه بود.. یکیو اوردیم گفت باید رمز بدی تا باز بشه

چرا بزایم پسری جامو بندازه پشت دری روم بکشه پالون خری عروسم بگه جادوگری   عوضش میزایم دختری جامو بندازه تو پنج دری روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری.😁🤣👑👑
همون شبکه ها عادیش هست اونارو بزنی تصویر داره کیفیتشم عالیه فقط اونایی که کنارش زده hd تصویر نداره . ...

عه ببین یکم بیشتر راهنمایی میکنی برم تو الجی راحت پیدا میشه؟؟؟ 

2706