2733
2734
عنوان

بچه کسایی که تلویزیون الجی کنترل موسی دارن بیان توروخدا😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1685 بازدید | 54 پست

تلویزیون به انترنت وصل کن 

دکمه “MENU” را از ریموت کنترل بزن
بعد“SYSTEM SETTINGS” را انتخاب کن.
گزینه “ABOUT” را انتخاب کن
روی “SYSTEM UPDATES” کلیک کن
 برای بروزرسانی سیستم‌عامل بزن اول روی Check for Update را برای دریافت اخرین آپدیت سیستم‌عامل کلیک کن. اگر آپدیت جدید تلویزیون ال‌ جی در دسترس باشه. نشان میده و باید روی آن کلیک کنی
نسخه به‌روزرسانی شده سیستم‌عامل را که دانلود شده را نصب کن. پس از اتمام به‌روزرسانی، تلویزیون ال‌ جی راه‌اندازی مجدد میشه .

8 تا 10 دقیقه دانلود به روز رسانیش طول میکشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدایی واری دختر چجوری ب نت وصلش کنم هات اسپات گوشیمو بزنم وصل میشه؟؟ 

تلویزیونت که میشرفتس چرا به نت وصلش نکردی تا حالا؟

اره با هات اساپ موبایل هم میشه تلویزیونتم تو تنظیماتش بری گزینه وای فای بزن به هم وصل میشن

اگه مودم اینترنت هم داری با کابل هم وصل میشه

2731
اخه چ کاربردایی داره.؟  نادیا اپدیت کردم درست نشد لامصب😑

ما کانال یابی کردیم درست شد شوهرم وصلش کرده به وای فا خودش بروزرسانی شد مراحل مثل دوستمون بالاگفت انجام بده درست میشه

2740
اخه چ کاربردایی داره.؟  نادیا اپدیت کردم درست نشد لامصب😑

وصلش که میکنی به اینترنت برنامه اینستا.فیمیلو .اپارت .حتی برنامه شاد که مال بچه ها هست روش نصب میکنی تو صفحه بزرگ تلویزیون نگاه میکنی .

انتن هوایی داری یا رومیزی ؟اگه رومیزی هست یکم جاشو عوض کن ببر سمت پنجره شاید انتنش قوی تر بشه بگیره .زنگ بزنی گلد ایران هم میاد درست میکنه هاا کلا 35 تومن میگیره