2737
2734
عنوان

بعددعواچندروزباهمسرتون قهرمیکنین

1200 بازدید | 22 پست

امشب باهمسرم بحثم شدیه چیزی ضدبه دستم ک خونی شده مچ دستم وورم کرده الکی دعواراه انداخت

دلم خیلی گرفته فک میکنم بدبخت ترین ادم دنیامنم

کاربرانگوری ۴هستم نگین تازه واردمرسی 😍

قصدندارم قهرکنم برم خونه بابام چون اوناخودشون ب اندازه کافی مشکل دارن.ودوتابچه کوچیک دارم ک نمیتونم ول کنمشون.چ رفتاری بااین اقابکنم که حالش جابیاد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اون زد ب دستت؟؟؟بستگی داره معمولا سریع یادم میره ولی اگه خیلی ناراحتم کنه کم کم۳روز لال لال میشم باهاش

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت
قصدندارم قهرکنم برم خونه بابام چون اوناخودشون ب اندازه کافی مشکل دارن.ودوتابچه کوچیک دارم ک نمیتونم ...

الکی الکی قهر کنی بری خونه بابات چرا 

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت
2738

ی رب نیم ساعت تازه اونم من بزور قهر میکنم والا ب شوهرم باشه همدیگه رو بکشیم هم میگه قهر نکنیم ی دعواهایی میکنیم هر کی ببینه میگع اینا وبگع طلاق رو شاخشونه ولی خب همون ب رب بعدش آشتی 😐

الان چند روزه سر و سنگین شدم با همسرم

کلا قهر نمیکنیم ولی خیلی ناراحتم

دلم شکسته ، عصبی، ناراحتم ، خسته ام .....

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
اون زد ب دستت؟؟؟بستگی داره معمولا سریع یادم میره ولی اگه خیلی ناراحتم کنه کم کم۳روز لال لال میشم باه ...

اره باکنترل زدرودستم ک کنترل خوردشد😪😪😪😪

2706