2733
2734
عنوان

خانم های مذهبی ببینین نیتم بده؟

264 بازدید | 38 پست

یه نفر هست خیلی دلم رو شکونده. علی الخصوص بخاطر خانوادم(چون بابام فوت شده و یکی از خواهرم مریضه اون یکی هم از شوهر معتادش جدا شده)

قابل توصیف نیس چی گفته فقط اینکه حتی شبا از فکر حرفاش نمیتونم بخابم. الان ی مدته زیارت عاشورا و دعای علقمه هدیه میکنم به حضرت عباس و دونه دونه ی حرفاش رو واگذار میکنم به خدا و حضرت عباس . خیلی آروم تر شدم . ولی اینکار گناهه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برا هدایت شدنش دعا کن 

دعا کن پشیمون بشه و بیاد ازت عذرخواهی کنه

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘
2738

نه گناه نیست

ولی بخشیدن بهتره هم برای خودت هم نزد خداوند 

چون باعث میشه یچصفات خداوند رو رحمانیت و رحیمیت و غفاریت رو به تجلی بزاری

که باعث میشه خداوند هم به راحتی از گناهانت بگذره

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

به این نیت بخون که خودت ارامش بگیری...

باللخره اون جوابشو میگیره ممکن شما اصلا متوجه نشی...اونه و خدای خودش

ولی شما ممکن بعدا هم دچار این احساس بشی...

پس توسل کن و روی خودت کار کن که بتونی غلبه کنی به این حالتها

خیر گناه نیست چون شما مظلوم هستی و اون شخص ظالم.... اروم میشید ولی چند روز بعد متوجه اید که از ته دل نفرین نکردید واگذار نکردید برای آرامش خودتون درد و دل کردید و به آرامش رسیدید حضرات هم واقف هستن... شما دعا کن انقدر قوی بشی ک حرف کسی برات اهمیت نداشته باشه و خدا اون شخص زد هم عاقل کنه اینجوری دل نشکنه 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
برا هدایت شدنش دعا کن  دعا کن پشیمون بشه و بیاد ازت عذرخواهی کنه

انقد قلبم بزرگ نیس/ خیلی دلم شکسته ازش. خیلی. ولی فقط واگذار میکنم به خود خدا. چون خدا بهتر میدونه تو قلب ها چی میگذره

نمیدونم من گاهی حرفای و دروغایی کسانی ک بهم بد کردن ومنو خواستن بد نشون بدن بین مردم و ب هدفشون رسیدن و من بخاطر سادگی خودم بد شدم الان نفرینش ن میکنم و واگذارسون کردم ب خدا

2706