2733
2734
عنوان

هدفتون از اومدن بی نی نی سایت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 98 پست
هشتم ..مجبور بودم سقط کنم عقد بودم با ی خانواده بشدت سنتی  

قرص سايتوتك؟؟ ميشه بگي چندتا و عوارض قرص چي بود؟؟شكم درد و چي داشتي؟

میشه  دعاکنید نی نی من سالم باشه؟؟؟🙏🏻
بخاطر بیماریم باش اشنا شدم و موندگار

چه بیماری؟

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
خوب شدی به سلامتی؟

ار خوب شدم اولش پیش دکتر طب مدرن رفتم و خدایی ماه اول جواب میداد و لی بعد دو ماه بدنم باش میشد رو دارو و اینا و واکنش بدی نشونمیداد و بدبخت شدم 

داروهارو ک ول کردم بدنم تمام درگیر شد 

نابود شدما از نو ساختم حتی طب سنتی هم ب هر کسی اعتماد نکردم و فقط دکتر خیراندیشو قبول داشتم پیش همین مشاوری ک اشنا شدم ایشون خودش 16سال این مریضیو داشت و درمان کرد

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

درد دل کنم که نترکم🖤

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
2740
اگه درمانش ممکن بود و کسی درمان میشد گفته میشد یجوری میگین انگار مااز پشت کوه اومدیم نمیدونم این چیز ...

گارنگیر گارد نگیر گل

همینشماها طب سنتی و اسلامیو قبول ندارید دی.ه.باعث کش اومدن تمام بیماریا همین نداشتن باور به طب سنتیه.طب سنتی برا ام اس و دیابت و همین کرونا درمان داره ولی کو باور؟؟؟نشستین از خارج بهتون دارو شیمیایی بدن فقط

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
اگه درمانش ممکن بود و کسی درمان میشد گفته میشد یجوری میگین انگار مااز پشت کوه اومدیم نمیدونم این چیز ...

😂😂😂🖖🏻

ژیـــــنــا.                                                انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                                                                             نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من سه سال پیش بخاطر زردی دخترم آشنا شدم با سایت ک چن روز پیش بباخره عضو شدم تو این سالها همیشه یسر ب سایت میزدم من عضو نبودم.کلا دوس دارم بخونم درددلای دوست عزیزو 

خدایا شکرت به خاطر همه چیز 
هشتم ..مجبور بودم سقط کنم عقد بودم با ی خانواده بشدت سنتی  

عزيزم با قرص واژينال سايتوتك؟ چندتا؟؟ ميشه بگي بعدش بجز شكم درد ديگ چ علائمي داشت؟

میشه  دعاکنید نی نی من سالم باشه؟؟؟🙏🏻
2706