2737
2739
عنوان

هدفتون از اومدن بی نی نی سایت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 699 بازدید | 98 پست
هشتم ..مجبور بودم سقط کنم عقد بودم با ی خانواده بشدت سنتی  

قرص سايتوتك؟؟ ميشه بگي چندتا و عوارض قرص چي بود؟؟شكم درد و چي داشتي؟

میشه  دعاکنید نی نی من سالم باشه؟؟؟🙏🏻
بخاطر بیماریم باش اشنا شدم و موندگار

چه بیماری؟

ناهید،هیچوقت فراموشت نمیکنم،خیلی بهم لطف کردی،به فکرم بودی،ازت ممنونم،لطفا منو حلال کن.این امضا فقط مال نسترن جون منه⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰(و زهرا ست،زهرا منو کچل کرد،اصرار کرد مجبور شدم اسمشو بزارم تو امضام😒😒😒😒😒😒😒😒😒😒)😂😂😂،نسترن جون،آبجی قشنگم:هرقدر رفاقت بکنم می ارزی/اظهار صداقت بکنم می ارزی/آنقدر عزیزی تو برایم ای دوست/صد بار که یادت بکنم می ارزی.⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوب شدی به سلامتی؟

ار خوب شدم اولش پیش دکتر طب مدرن رفتم و خدایی ماه اول جواب میداد و لی بعد دو ماه بدنم باش میشد رو دارو و اینا و واکنش بدی نشونمیداد و بدبخت شدم 

داروهارو ک ول کردم بدنم تمام درگیر شد 

نابود شدما از نو ساختم حتی طب سنتی هم ب هر کسی اعتماد نکردم و فقط دکتر خیراندیشو قبول داشتم پیش همین مشاوری ک اشنا شدم ایشون خودش 16سال این مریضیو داشت و درمان کرد

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

درد دل کنم که نترکم🖤

برای خودم و زندگیم دعاهای خوب کنین که منو و شوهرم طلاق نگیریم و خوشبخت بشیم ان شاءالله 😔🙏🏻 دعا برای مادرم سر به راهیش و عاقل بشه 😔 خواهر خوشبخت بشه، 😔کم اوردم  از طرف شوهرم خیانتش هیز بودنش ،خیلی محتاجم به دعاهای قشنگتون😘ایشالله برای خوشبختیم دعا کردی صد برابر خوبش بهت برگرده آمین..کاربری چهارمهههه🥴😪🤦🏻‍♀️
2740
اگه درمانش ممکن بود و کسی درمان میشد گفته میشد یجوری میگین انگار مااز پشت کوه اومدیم نمیدونم این چیز ...

گارنگیر گارد نگیر گل

همینشماها طب سنتی و اسلامیو قبول ندارید دی.ه.باعث کش اومدن تمام بیماریا همین نداشتن باور به طب سنتیه.طب سنتی برا ام اس و دیابت و همین کرونا درمان داره ولی کو باور؟؟؟نشستین از خارج بهتون دارو شیمیایی بدن فقط

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
اگه درمانش ممکن بود و کسی درمان میشد گفته میشد یجوری میگین انگار مااز پشت کوه اومدیم نمیدونم این چیز ...

😂😂😂🖖🏻

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

من سه سال پیش بخاطر زردی دخترم آشنا شدم با سایت ک چن روز پیش بباخره عضو شدم تو این سالها همیشه یسر ب سایت میزدم من عضو نبودم.کلا دوس دارم بخونم درددلای دوست عزیزو 

خدایا شکرت به خاطر همه چیز 
هشتم ..مجبور بودم سقط کنم عقد بودم با ی خانواده بشدت سنتی  

عزيزم با قرص واژينال سايتوتك؟ چندتا؟؟ ميشه بگي بعدش بجز شكم درد ديگ چ علائمي داشت؟

میشه  دعاکنید نی نی من سالم باشه؟؟؟🙏🏻
2706