2737
2739
عنوان

با شوهرم بحث داشتیم...

392 بازدید | 32 پست

سلام. 

من حدود ده روز پیش سر پول با شوهرم بحثم شد داغ کردم و خیلی بهش حرف زدم. حرفایی که روی دلم مونده بود. 

سر اینکه قرار بود 200 اضافه تر بهم بده و گفت نمیدم و به من چه منم دیگه زدم به سیم اخر توی تاپیک هام هست. 

حالا امروز بهم گفت حرفای اون روزت داغونم کرد و... 

میخوام ببینم ایا واقعا من حق ندارم از شوهرم پول بخوام؟ بخدا من خیلی رعایت میکنم. هیچی برای خودم نمیخرم حتی برای پسرم از ماهانه خودم میخرم.

بحث نداری نیست. بحث ترس از تموم شدنه اگرنه در ماه 100 یا 200 خرج کردن برای دل زن و بچه ات به هیچ جایی بر نمیخوره

بهم گفتم رفتم دنبال وام سه تومن بهت بدم بری برا خودت خرید کنی دست از سر من برداری. 

به نظرتون من تند رفتم یا چی!؟

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

خوب کردی

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا انقد ب مرداتون فشار میارید ک از زن گرفتن پشیمون بشن شما خودت برو سرکار .

شرایط سرکار رفتن ندارم. خودشم نمیذاره برم سرکار

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
واقعا شوهرتون بهتون پول میده    چرا من ندیدم  البته میده میگه نگه دار ازت میگیرم&nbs ...

یعنی هیچ پولی برای خودت نداری؟ مگه میشه؟

منم چند روز پیش سر پول با همسرم بحثم شد

البته نمیدونم شاید تقصیر خودم بود

اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌
2740
حتما تندرفتی که میخواد وام برداره😀

اره تند رفتم چون روانیم کرد. بخدا من از تمام نداشته هام براش خرج میکنم و کم نمیذارم اونوقت اون با داشته هاش برای من کم میذاره

اره تند رفتم چون روانیم کرد. بخدا من از تمام نداشته هام براش خرج میکنم و کم نمیذارم اونوقت اون با دا ...

آها وضعش خوبه و نمیده؟؟ شاید داره پس اندازی چیزی میکنه

💚 اللهم عجل لولیک الفرج💚
نمیدونم..لحن گفتن تون ندیدم هردو مقصرید..اون نباید بگه به من چه..شمام نباید زیاد بخوای😟

زیاد نخواستم. قبلش باهم حرف زده بودیم اکی داده بود قرار نبود بزنه زیر حرفش دست منو بذاره تو پوست گردو

من خیلی بد حرف زدم با داد و بیداد و گریه

پس فشار نیار بهش تو این وضع خراب اقتصاد دیگ شما شوهراتون روانی نکنید

وقتی داره حق نداره کم بذاره. من وقت نداریش رعایت هام رو کردم دیگه عقده شده برام

2706