2737
2739
عنوان

بنظرتون چیکار کنم

157 بازدید | 19 پست

من یکماهه نامزد کردم 

دیروزم تولدم بود نامزدم با کیک و کادو سوپرایز کرد و اومد خونمون با مامانش 

حالا یلدا نزدیکه بنظرتون بگم یلدایی نیاره اخه خرج سنگینه 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

اره 

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگو به نظرم

🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 . من عاشق زندگیم‌.زندگی هم عاشق منه.عشق ما دو طرفس⁦💜من زنی هستم قوی و با اراده. من میبالم به زن بودنم میبالم به ایرانی بودنم.💜میبالم به من بودنم.من عاشق خودم و خدای خودمم💜زندگی نمیکنم صرفا برای فقط زیستن.زندگی میکنم تا عاشق باشم و عاشق بمانم و عاشقانه نفس بکشم و عشق رو به همه از اعماق قلبم بدم💜دوستتون دارم دوستان مهربان من⁦❤️⁩
فقط تعارف بزن که خرج زیاد نکنه یا بگو طلا نگیره، ولی بزار بیارن حتی شده مثلا میوه و این چیزارو.  ...

باید کادو بیاره واسه یلدا؟ 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
2738

بنظرم کاری نداشته باش و منتظر هم نباش اگر کادو آوردنم راه دوری نمیره برا خانومشه دیگه.ی نصیحت کوچولو هیچوقت نگو برام کادو نگیر اگر خواست بگیره فقط تشکر کن و قدرشو بدون😍

پینار سابقم😉.چه لذتی داره زندگی تو جامعه ای که زنانش قوی النفس و مرداش مهربونن و چه ارزشمندن مادرایی که این بهشت رو می آفرینن😍😍😍

با مامانش اومده که سورپرایز نبوده. بیشتر ضد حال بوده😂😂  

به نظر منم هیچی نگو. بذار برات انجام بدن.

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بله. حالا که طلا گرونه ولی ملنتو و بافت و شال و کفش و این جور چیزا حالا یکی دوتا تیکه ام اورد خوبه.

شما باید کادو بدید البته. ما رسم داریم شما رو نمیددنم

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بایدی نیست. رسم و رسومه ،اگه خیلی پایبند نیستی ولش کن

منم نامزدم این دومین یلدامه بهم گفت چی میخوای بریم بخریم طلا و لباس ؟ گفتم چیزی نمیخوام چون پارسال کلی لباس و اینا خریده بود. شماولی اولین یلداته خرید بکن حتما اما سبک چون خیلی گرونیه گناه دارن

خدایاشکرت🌻
2706