2737
2739
عنوان

تورو خدا هر کی بچه داره جو ابمو بده

211 بازدید | 50 پست

دختر دو و نیم سالم دو روزه چه غذا بخوره چه نخوره دندانش درد میکنه هنوزم شیر خودمو میخوره اصلا نمی ذاره مسواکشو بزنم نمیدونم دندون درمیاره یا دندانش خراب شده موندم شبا تو خو اب ناله میکنه و روزام دندون درد داره جرات دکتر بردن ندارم بچش عصب کشی و پرکردن با بیهوشیه

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.

چرا جرات دكتر بردن ندارين؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نمیخوای از شیر بگیریش؟ بعید نیست دندونش خراب شده باشه چون هنوز شیر میخوره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738

چرا تا الان شیر میدی بهش اخه،شیر مادر باید تا دو سالگی باشه ن بیشتر عزیزم،من هجده ماهگی جداش کردم،بیشتر از این نذار وابسته بشه بهت

یا حضرت عباس خیلی آقایی که حاجت دلمو دادی🥺
چکار کنم دندونشانم سیاه شده با قطره آهن خیلی اذیتم میکنه خیلی 

خب یه دکتر ببرش،طفلیو جرات نمیخواد

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
نمیخوای از شیر بگیریش؟ بعید نیست دندونش خراب شده باشه چون هنوز شیر میخوره

میخام بذار خوب شه بعد الان اعصاب نداره زیاد شیر نمیخوره شبا قبل خواب و ظهرا

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
2706