2733
2734
اره گفت ضخامت زیاده داروداد ک دارو جواب نداده حالا ی. دکتر دیگ میگه من احتمال میدم مول باشه ک خیلی خ ...

منم داشتم بردن پاتولوژی گفتن خوش خیم بوده وتایکسال هرماه ازمایش دادم من بارداریم مول بوداماخیلی ترسیده بودم توبرزخ بودم خدابه هممون رحم کنه بسپاردست خودش انشاله چیزی نیس

چرا عزیزم بعد زایمان اگر جفتی باقی مانده باشه و متاستاز بده بقیه اعضا درگیر میکنه و لدخیمی میاره. ا ...

متاستاز چیه عزیزم!!من خ حالم خرابه امشب

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید ازاول بوده نمیدونم بخدا چیه

گلم‌اون تو بارداری هست اسمش مول هیداتی فرم که اصلا بچه نیست

بعد زایمان مول مهاجم هست که متاستاز میتونه بده

خودت نگران نکن بحق امام زمان چیزی نباشه

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
چرا عزیزم بعد زایمان اگر جفتی باقی مانده باشه و متاستاز بده بقیه اعضا درگیر میکنه و لدخیمی میاره. ا ...

خب وقتی جفت باقی بمونه لکه بینی یا خونریزی قطع نمیشه با یه سونو ساده میشه فهمید جفت باقی مونده و سریع کورتاژ میکنن و جفت خارج میشه دیگه 

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
2728
متاستاز چیه عزیزم!!من خ حالم خرابه امشب

همین که به بقیه اعضا رو درگیر کنه میگن متاستاز

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
خب وقتی جفت باقی بمونه لکه بینی یا خونریزی قطع نمیشه با یه سونو ساده میشه فهمید جفت باقی مونده و سری ...

اخه دکتر هیچی ب من نگفت😭😭😭که چیزی باقی مونده یانه من ۳۰/۲زایمان کردیم ینی تاالان اگ چیزی مونده باشه متاستاز داده

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
عزیزم شما ماما هستی؟

اره گلم

2740
منم داشتم بردن پاتولوژی گفتن خوش خیم بوده وتایکسال هرماه ازمایش دادم من بارداریم مول بوداماخیلی ترسی ...

بد زایمانت فهمیدی؟؟با باردار بودی مول شد؟؟

اره گلم

عزیزم ی سوال 

دکتر بمن قرص فولیک اسید۵ داد گف ۱۰روز بخور حالا تو نت نوشته زیاد باشه بچه اوتیسمی میشه من نگران شدم تو۱۰ روز ک چیزی نمیشه؟🤦‍♀️🤔😫

تیکر تولد دو سالگی کنجد جونم❤🧡
اره گلم

ببخشید من یه سوال دارم 

من سه ماه بعد از پریودم بعد از نزدیگی خونریزی داشتم ولی این ماه نداشتم یعنی خطرناکه؟

من یه ترانه سرام ،اگه کسیو میشناختید که خریداری کنه لطفا بهم اطلاع بدید🥰🥰🥰
اخه دکتر هیچی ب من نگفت😭😭😭که چیزی باقی مونده یانه من ۳۰/۲زایمان کردیم ینی تاالان اگ چیزی مونده با ...

ایشالا که نشده.  نظر چند تا دکتر رو بپرس.  جلو جلو استرس نداشته باش 

به ذره گر نظر لطف بوتراب کند...به آسمان رود و کار آفتاب کند...
خب وقتی جفت باقی بمونه لکه بینی یا خونریزی قطع نمیشه با یه سونو ساده میشه فهمید جفت باقی مونده و سری ...

اسنانر هم لکه بینی نامظم داشنه و بعد ماه رفته پزشک

البته این احتمالش کمه 

ایشالا که نشده.  نظر چند تا دکتر رو بپرس.  جلو جلو استرس نداشته باش

صب دارم میرم کورتاژ

2706