2737
2734
عزیزدلم فردا برو با یه دکتر مشورت کن هم خیالت راحت میشه همین که این استرس تموم میشه به هر حال باید م ...

فردا میرم کورتاژ تشخیصی

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من یدوفولیک فقط تا۳ماه اول خوردم دیگه نخوردم اینم بخاطر کاهش پلاکت رفتم پیشش داد یا شایدم بخاطر کم خ ...

بخاطر اینه ببینه ایا کم خونیت بخاطر کمبوده اسید فولیک بوده یا نه بخورش بعد دوباره احتمالا ازمایش خون بدی بسنجه

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
نه سه ماه هر ماه هم تا سه بار بعد از نزدیکی خونریزی داشتم ودیگه تا سیکل بعدی نداشتم که این ماه اصلا ...

ایا حین نزدیکی درد هم داشتی؟ چون ممکنه بخاطر خشکی واژن بوده و اسیب دیده یا حتی عفونت داشتی

حتما تست پاپ اسمیر انجام بده درواقع باید معاینه بشی تا مشخص بشه دلیلش چی بوده

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱
مشکل دوستت چی بود عزیزم

طفلی چندبار حامله شد جنین تشکیل میشد و ب مرور زمان از بین میرفت، مجبور ب کورتاژ میشد، تا یه بار دکتر بهش گفت تو رحمت بچه خوار هست و از بین میبره جنینو، کلی بهش دارو داد، خیلی هم ترسونده بودتش ولی بخدا الان از من سرحال تره.

نترس فداتشم اگر میتونی دکتر دیگه ای هم برو خیالت راحت باشه و ترست از بین بره. چون ب چشمم دوستمو دیدم میگم نترس، برای آرامشت دعا میکنم فداتشم

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...
ایا حین نزدیکی درد هم داشتی؟ چون ممکنه بخاطر خشکی واژن بوده و اسیب دیده یا حتی عفونت داشتی حتما تست ...

مرسی عزیزم که وقت گذاشتی 🥰😘

من یه ترانه سرام ،اگه کسیو میشناختید که خریداری کنه لطفا بهم اطلاع بدید🥰🥰🥰
2740
مرسی عزیزم که وقت گذاشتی 🥰😘

خواهش میکنم گلم🌹