2737
2734
کمتردروغ بگو توکی باشی بهت الهام بشه 

واااای چ گیری هستی.حالا یعنی ما باور کردیم.بعدا راستو دروغش معلوم میشه بزار ببینیم چی میگه خووووو

کاربری و تاپیک ها همش مال ی نفر نیست⁦🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اخبار و دنبال نمیکنی؟ البته اخبار صدا و سیما رو نمیگم همین دیروز دو تا بچه خودکشی کردن 

وا چرا خودکشی؟

چندسالشون بود؟

تیکر رسیدن به هدفمه...چیزی که سختره دوس داشتن خودمه تا نسبت به دوست داشتن یه نفر دیگه صادقانه بیاین چیزی رو که باید بپذیریم رو قبول کنیم معیارهایی که داری برای خودتم سختن حلقه ی ضخیم زندگیت هم یه بخشی از خودته و تو همونی هستی که باید باشی بیا خودمونو ببخشیم زندگی طولانی تر از اونیه که بخوایم به خودمون شانسی ندیم من توی این هزارتو به خودم اعتماد دارم تو به من نشون دادی که دلیلی دارم باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم... راهی که میریم... دلیلهای من هستند دیروز من... امروز من... فردای من...من یاد میگیرم چطور خودمو دوس داشته باشم بدون جا انداختن یه قسمت بدون جا انداختن یه نقطه ی همه چیز خودم من به تایید یکی نیاز داشتم حتی الان که دارم خودمو پیدا میکنم ولی دیگه نمیخوام بمیرم من کسیم که ناراحت بودم من کسی که آسیب میدیدم منم زیبا میشم زیبایی وجود داره قلبم میگه زیبایی اونجاست توی مسیر دوست داشتن خودم اونچه که بیشتر از همه بهش احتیاج دارم مهم ترین کار من الان مسیریه که برای خودم میرم کاریه که برای خودم انجام میدم نگرشیه که برای منه اون خوشحالی ایه که برای منه تو به من نشون دادی که دلیلی دارم من باید خودمو دوست داشته باشم من باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم...راهی که میریم...دلیلهای من هستن♡
نمیتونم بگم. ولی راه حل ها رو گفتم. من تا الان هشتاد درصد پیشگویام درست بوده. خیلی ها بهم ایمان دا ...

عزیزم ازت خواهش میکنم میشه درباره ازدواج من هرچی میدونی بگی کی ازدواج میکنم؟دارم بدبخت میشم هرجی میدونی بگو کی ازدواج میکنم

2728
نمیتونم بگم. ولی راه حل ها رو گفتم. من تا الان هشتاد درصد پیشگویام درست بوده. خیلی ها بهم ایمان دا ...

به من بگو کی مطالباتمون رو میگیریم. لطفا.ممنونم

تاریخ اولین سالروز تولد پسرمه. میشه برا سلامتیش صلوات بفرستید. ممنونم

هرکی از ننش قهر کرد شد پیشگو و دارای حس ششم،مگه شما خدایی که پیشگویی میکنی مگه بالاتر از خدایی که میگی ال میشه بل میشه،منم میام میگم تاعید جنگ میشه،چرا چرت و پرت تحویل میدی

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
وا چرا خودکشی؟ چندسالشون بود؟

یکی ۸ ساله یکی ۱۲ ساله به خاطر مشکلات خانوادگی... ۸ ساله با کمک بزرگه خودکشی کرده بزرگه هم پشیمون شده!!

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
آها حتی یکم؟آخه مهم واسم مثلا تا یه سال آینده زندگیم چی میشه😟

همه درگیر مشکلات بیشتر میشیم و مشکلات دیگران هم تو زندگی ما تاثیر میزاره. خوش بین باشید ولی خوش باور نباشید

به قول انگلیسیها : ما امیدوارهستیم که اتفاقهای خوب بیفته ولی خومون برای اتفاق های بد اماده میکنیم

2740
یکی ۸ ساله یکی ۱۲ ساله به خاطر مشکلات خانوادگی... ۸ ساله با کمک بزرگه خودکشی کرده بزرگه هم پشیمون شد ...

😢الهی

تیکر رسیدن به هدفمه...چیزی که سختره دوس داشتن خودمه تا نسبت به دوست داشتن یه نفر دیگه صادقانه بیاین چیزی رو که باید بپذیریم رو قبول کنیم معیارهایی که داری برای خودتم سختن حلقه ی ضخیم زندگیت هم یه بخشی از خودته و تو همونی هستی که باید باشی بیا خودمونو ببخشیم زندگی طولانی تر از اونیه که بخوایم به خودمون شانسی ندیم من توی این هزارتو به خودم اعتماد دارم تو به من نشون دادی که دلیلی دارم باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم... راهی که میریم... دلیلهای من هستند دیروز من... امروز من... فردای من...من یاد میگیرم چطور خودمو دوس داشته باشم بدون جا انداختن یه قسمت بدون جا انداختن یه نقطه ی همه چیز خودم من به تایید یکی نیاز داشتم حتی الان که دارم خودمو پیدا میکنم ولی دیگه نمیخوام بمیرم من کسیم که ناراحت بودم من کسی که آسیب میدیدم منم زیبا میشم زیبایی وجود داره قلبم میگه زیبایی اونجاست توی مسیر دوست داشتن خودم اونچه که بیشتر از همه بهش احتیاج دارم مهم ترین کار من الان مسیریه که برای خودم میرم کاریه که برای خودم انجام میدم نگرشیه که برای منه اون خوشحالی ایه که برای منه تو به من نشون دادی که دلیلی دارم من باید خودمو دوست داشته باشم من باید خودمو دوست داشته باشم نفس کشیدنم...راهی که میریم...دلیلهای من هستن♡

من از این تاپیک میرم بیرون چون احساس میکنم دارم تو قرون وسطی بحث میکنم اونموقع هم پیشگوها خیلی مرید داشتن و کسایی که مخالفت میکردن متهم میشدن .اجازه ندید ی آدم مثل خودتون برا سرگرمی یا از روی توهمات شخصیش فکر و زندگیتون رو تحت تاثیر قرار بده .

پینار سابقم😉.چه لذتی داره زندگی تو جامعه ای که زنانش قوی النفس و مرداش مهربونن و چه ارزشمندن مادرایی که این بهشت رو می آفرینن😍😍😍
2706