2737
2739
عنوان

بچها چیکار کنم بنطرتون با این اخلاق شوهرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1617 بازدید | 132 پست
چطوری خاهرررر. دل و دماغ نزاشته برام. خیلی سخته توام کارکنی پا ب پاش. ولی اصلا اونجور که بخای بهت خو ...

ببین اینکه بهت خوش بگذره و زندگی شادی داشته باشی خیلی به خودت بستگی داره باید از یه چیزایی بگذری و به چیزهایی که داری قناعت کنی وقتی شوهرت اخلاقش اینه با غر زدن فقط نکات منفیش رو برای خودت بزرگ میکنی همین یک مورد حال خوبت رو خراب میکنه 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
من  مشکلات دیگم دارم. ولی وقتی اطرافیانمو میبینم. بقیه رو یادم میره و دوباره این برام زنده میشه

من چندساله براش جشن تولدمیگیرم تولدمنم باهاش ی ماه فرقشه.بخداامسال اینقدرسنگ تموم گذاشتم خودش هنگ کرد مهمون چع کیکی چه جشنی .بعدتولدمن حتی شیرینیم نگرفت فقط دوهفته قبلش ی سکه خرید دوتوننی که ی تومن بدهکاربود  ی تومنم کادوهمین اونم سرمایه گذاری برای خودشه.هرسال پشت دستموداغ میزنم نکنم ولی بازنمیمونه توگوشم...

مامان دوتادخترگل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بده. درکت میکنم. من واقعا از درون مرده ذوق و شوقم. بخدا باورنمیکنین

چرا عزیزم باور میکنم

خودم خدای احساساتم و عاشق کادو دادن و کادو گرفتن

الان برام عقده شده برای کسی کادو بگیرم یا یکی برامن کادو بده

ولی میدونی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه

ذوقم کور شده

نه چیزی خ شحالم میکنه نه ازچیزی ناراحت میشم زیاد

خیلی حس بدیه

برای من مهمه. احساساتم خ مهمه. اگر اون به احساساتم توجه کنه بهترین ادم میشم. گرچه الانم هستم براش. ه ...

خب تک تک کارایی ک نشون دهنده توجه هستش رو بهش بگو،مثلا بگو وقتی برای تولدم سورپرایزم کنی این یعنی بهم توجه کردی،اگه فلان خوراکیو هرچندوقت برام بخری من احساس میکنم برات مهم هستم و بهم توجه داری

شاید زمان ببره ولی مطمئناً جواب میده،اگه با غرزدن و گلایه دراین مورد باهاش حرف میزنی بدون ک نتیجه نمیگیری

شاید یکی از دلایل این همه ناراحتی شما مقایسه کردن زندگی خودتون با دیگرانه،دلیل نمیشه ما مثله دیگران زندگی کنیم شاید اون آدم ها احساسیتر باشن و گرمتر،ویژگی انسان ها با هم یکی نیست

2728
اینجا شوهرتون ولی یطرفه نمیشه قضاوت کنی اگر احساس میکنید، کسی که با او هستید درکتان نمی کند یا احسا ...

بخدا گفتم. من فک میکنم این اقا بقول شما خیلی بامن عادیسازی کرده. انگار نه انگار من هستم. میخام امشب بهش بگم به جدایی فک میکنم. داره کلا منواز درون نابود میکنه بخدا. مثلا کسی کسیو دوس داره میگرده ببینه طرف از چی خوشش میاد که انجام بده. ولی شوهرم همیشه  موقع خابیدن یا بیرون رفتن از خونه میگه دوستت دارم. ده بار گغتم عزیزم من ادم زبونی نیستم. عمل کردن بیشتر دوس دارم. قشنگ گفتم عههه چقد خوبه تولد گرفت فلانی برای فلانی. یا چقد قشنگه این کارا. ولی الان واقعا دلم ازش شکسته

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
ببین اینکه بهت خوش بگذره و زندگی شادی داشته باشی خیلی به خودت بستگی داره باید از یه چیزایی بگذری و ب ...

تو زندگی ما ب اون خیلی خو میگزره. چون من خیلی هواشودارم. و قشنگ میدونم اخلاقاشو. اما اون همش خودشوب سادگی میزنه. میگه من که میگم دوستت دارم. و با یه بوس و بغل وقتی میبینه دیگه گریمو دراورده سرو ته ماحراروهم من یاره. حتی بهش گفتم من قلبم میشکنه. فک نکن الان به زورمنو قلقلک بدی و من ب زور بخندم از دلمدرمیاد. 

میگه نه اینجوری نگو. دوس داریم همو🤕😞

برای خونه دارشدنم یه صلوات میفرستی؟ 🥰🥰🥰🥰ما سه نفر بودیم ازین کاربری استفاده میکردیم. نی نی سایت نترکوند کاربریمونو. از تاریخ 9.9.99 جدا شدیمو این کاربری مال من شد. تاپیکای قبلی به من ربطی نداره😋✌️✌️😂قربونتون برم🙂
2738
اون شوهرا تعدا اندکن...ولی یه چیزی منم نامزدم اینجوریه ولی تازگیا از یه پفک خریدنشم که ذوق میکنم دفع ...

والامن جشن گرفتم تشویق نشد.ذوق کردیم درست نشد.قناعت کردیم نشد.بخدا الانم واسه ی خرج کردن من امروزقهریم😞

مامان دوتادخترگل
خب تک تک کارایی ک نشون دهنده توجه هستش رو بهش بگو،مثلا بگو وقتی برای تولدم سورپرایزم کنی این یعنی به ...

من میخام بهش بگم دوس دارم ازت جداشم. 

یا بگم کاش تو ازدواجم بیشتر دقت میکردم. 

دیگه نمدونم چی بگم بفهمه. 

حتی اگر الان برام اون کارارو بکنه حس بدی دارم. انگار ازش گدایی کردم. 

حتی ی بار بسرم زد بگم دوس دارم دوس پسر داشته باشم. 

ولی اینا رو فقط میخام بگم که بترسونمش. اما خودم دوس نداشتم اینجوری بگم. 

موندم

والامن جشن گرفتم تشویق نشد.ذوق کردیم درست نشد.قناعت کردیم نشد.بخدا الانم واسه ی خرج کردن من امروزقهر ...

دقیقا منی. 

بخدا منم روزای سختوگذروندم باهاش. الانم که دستش ب دهنش میرسه انگارن انگار

تو زندگی ما ب اون خیلی خو میگزره. چون من خیلی هواشودارم. و قشنگ میدونم اخلاقاشو. اما اون همش خودشوب ...

ایت هرچی میخرع ب خونه میزنه ب اسم من بره تو.بعدمیگم توکه میلیونی خرج میکنی واسه خونه بعدمیگه بره منه کنارشم ۵۰ تومن ی کادوبخرولی درس نشد که نشد

مامان دوتادخترگل
راحت باش عزیزم  خنده دارم هست واقعا😅

منم شبیه این موقعیت و داشتم. 

بخدا گفتم. من فک میکنم این اقا بقول شما خیلی بامن عادیسازی کرده. انگار نه انگار من هستم. میخام امشب ...

❌گوش مردها كلمات را مثل شما نمیشنود

❌براي مردها يك جمله فقط يك جمله نيست! بلكه تفسيري است براي كل روزهايي كه با هم بوده‌ايد.

❌هيچ مردي طاقت مقايسه شدن را ندارد. پس حتي كم اهميت‌ترين كار او را با ديگران قياس نكنيد.

❌مردها از شنيدن جملات مبهم بيزارند. پس هيچ‌وقت دوپهلو با همسرتان صحبت نكنيد.

❌اگر انتظار داريد او حرف‌هاي‌تان را رمزگشايي كند، براي‌تان متاسفيم. آنها ساده‌تر از اين حرف‌ها هستند.

❌هيچ‌وقت از همسرتان به‌عنوان ابزاري براي لشکركشي‌هاي‌تان در جنگ‌هاي عروس و مادرشوهري استفاده نكنيد.

❌هرگز با حرف‌هاي‌تان استقلال همسر خود را زير سوال نبريد حتي اگر واقعا استقلالي در كار نباشد.

❌مردها به اينكه قوي‌تر از آنچه هستند به نظر برسند نياز دارند. اين نياز همسرتان را برآورده كنيد.

❌براي قدرت دادن به او كافي است از هيچ مرد ديگري صحبت نكنيد، نه اينكه از مردهاي ديگر بد بگوييد

انشالله ک زندگیتون درست بشه جدایی و طلاق راه حل نیست سعی کنید درستش کنید🙏🌺🌺🌺🌺🙋‍♂️

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......

اولین کاری که میکنید اینستاتونو حدف کنید، ولی کنید بابا سوپرایز کردن چیه؟ همین که شوهرت میره سرکار یعنی دوستت داره و داره واسه زندگیش تلاش میکنه، اینکه تو کارهای خونرو میکنی یعنی شوهرتو زندگیتو دوست داری

ما به خودمون مربوطیم
2706