2733
2739
عنوان

توده سینه وغده های لنفاوی زیر بغل

9841 بازدید | 31 پست

سلام دوستان عزیزم

انشاالله هرجاکه هستید سالم وتندرست ودرپناه خداباشیدهم خودتان هم عزیزانتون.

خواهر من  34سالشه چندوقت پیش متوجه یک توده سفت بدون درد تو سینه سمت چپش شد رفتیم سونو داد گفت چندتا کیست داره ویک توده دو در یک سانتی داره و مجموع 8تاغده لنفاوی دوطرف زیر بغلش نشون داده وتو  سونو زد brids۴

رفتیم جراح سینه براش مامو نوشت امروز مامو گرافی انجام داد وگفت من پس فردا جوابشو می برم خونه اماده می کنم بیا ببر وباید نمونه گیری کنی اما جوابی به مانداد

به نظرتون چی میتونه باشه ممکنه فیبروم یاشه یاچربی 

بیشترازهمه اون غده های لنفاوی نگرانم کرده وامروز وکلا گریه کردم

خواهشا اگه کسی تجربه ایی داره یا نمونه مشابهی از این وعیت خواهر من دیده رو لطفا بیاد بگه چی هست وچی نیست

لطفا

البته من امیدم خیلی به خداست و خواهرمم بیمه امام رضا کردم.

ولی باز دلم اروم نمی گیره

والله دوست منم ماه پیش غده حس کرده بود رفت سونو و ماموگرافی گفتن شیره مونده سفت شده البته بچه ش ۵سالشه از خیلی وقت پیش مونده بود انگار اونطوری شده بود.دارو دادن آب شد.نمونه برداری نرفت

انجام پروژه ها و تحقیق های دانشجویی با قیمت توافقی و تحویل در کمترین زمان ممکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا منم چن وخته یه کیست از زیر بغلم دراومده البته من زیاد دس کاریش میکنم شبیه جوش زیر پوستیه نمیدونم چکار کنم شبیه عفونته

خدای من خرابت میشوم مرا هرگونه که میخواهی از نو بساز
2731

منم یه تو سینیه چپم یه توده بودش ک خودم متوجهش شدمو دکتر برام سونو نوشت چون سنم ب ماما گرافی نمیخورد و گفتن ک بافت منظمی داره و لنف نوده و مشکلی نیست 

برای تو برای چشم هایت... برای من برای درد هایم... برای ما برای این همه تنهایی... ای کاااش خدا کاری میکرد... شاملو 
منم یه تو سینیه چپم یه توده بودش ک خودم متوجهش شدمو دکتر برام سونو نوشت چون سنم ب ماما گرافی نمیخورد ...

مامو گرافی

برای تو برای چشم هایت... برای من برای درد هایم... برای ما برای این همه تنهایی... ای کاااش خدا کاری میکرد... شاملو 

من کلی کیست تو سبنه هام داشتم ولی زیر بغل نداشتم ولی خو توده ها و کسیتای من همراه با درد بود منم مامو انجام دادم گف دوتا از توده ها مشکوکن ک پاتالوژی انجام دادم خداروشکر خوش خیم بود. نگران نباشین کیست سینه خطرناک نیس واس هزخانومی میتونه پیش بیاد خیلی چیز عادی هستش

با قرص لاغری گیاهی کارویل سایز و وزن کم کردم ، تبلیغ نیست فقط تجربه شخصیه خاستم با شما هم درمیون بزارم ♥️♥️♥️
من کلی کیست تو سبنه هام داشتم ولی زیر بغل نداشتم ولی خو توده ها و کسیتای من همراه با درد بود منم مام ...

خداروشکر که خوش خیم بود ☺

انجام پروژه ها و تحقیق های دانشجویی با قیمت توافقی و تحویل در کمترین زمان ممکن
2738

عزیزم چی شد؟ انشالا چیزی نیست

منم زیر بغلم لنف نود دارم و سینم فیبروکیسته. منم خیلی واسه خودم نگرانم نمیدونم چکار کنیم. دوراز جون

باید بدونی لنف نود ری اکتیوه؟ 

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 
منم یه تو سینیه چپم یه توده بودش ک خودم متوجهش شدمو دکتر برام سونو نوشت چون سنم ب ماما گرافی نمیخورد ...

دکتر چی گفت راجبه لنف نود؟ منم زیر بغلم دارم

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 
2706