2737
2734

من 6 ماهه اقدامم رفتم دکتر آزمایش دادم همه چیم خوبه، کیستم ندارم، دکتر 5 تا لترزول داده ک امروز که سوم پری هست بخورم، پروژسترون هم روز 14 پری باید بخورم 20 تا  اینا برای چیه؟ 

لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرست مرسی 😍مشکلی ندارما ولی خیلی بچه دوس دارم از شهریور دارم انتظار میکشم، ولی شرایطم جوریه که اگه پسر باشه بهتره برامون ولی بازم هرچی خدا بخواد من راضیم، فقط سالم باشه ❤️❤️❤️❤️❤️صلوات بفرست مرسی ❤️❤️

منم خوردم ولی باردار نشدم انشالله که باردار میشی با اینا آمپول بهت نداد. لتروزول برای تعداد تخمکها و سایزشونه. اون یکی هم برای اینه اگه باردار شدی رحمت خوب جایگزینی کنه جنین رو

🖤برای شادی روح داداش نازم یه صلوات بفرستید🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لتروزل برای تحریک تخمک گذاریع

پروژسترون رو باید تا موعد بخورم بعد قطع کنم یا باید باز ادامه بدم؟؟؟؟ 

لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرست مرسی 😍مشکلی ندارما ولی خیلی بچه دوس دارم از شهریور دارم انتظار میکشم، ولی شرایطم جوریه که اگه پسر باشه بهتره برامون ولی بازم هرچی خدا بخواد من راضیم، فقط سالم باشه ❤️❤️❤️❤️❤️صلوات بفرست مرسی ❤️❤️
2731
اسی میتونی جواب سونومو تفسیر کنی؟؟این لینک عکس سونومه https://uupload.ir/files/hip_a4c7beda-543a-443 ...

همه چیزت خوب بوده روز چند سیکلت رفتی عزیزم؟ در حال اقدامی آخه مایع آزاد دیده شده حتما اقدام کن

دکترت چی کف خودش؟

مایع آزاد کم همون عفونت هست یه ذره داری ک با دارو حل میشه بقیه سالمه،عین مال منه 

گفت تا کی بخورم اما من یادم رفت 

همه چیزت خوب بوده روز چند سیکلت رفتی عزیزم؟ در حال اقدامی آخه مایع آزاد دیده شده حتما اقدام کن

من پریودام خیلییی نامنظمههع ،به خاطر نامنظمیش رفتم دکتر سونو نوشته .و نمیدونم تایم پریودمو چون مشخص نیس.تو سونو تنبلی و کیست و ...نشون نمیدع؟؟https://uupload.ir/files/hip_a4c7beda-543a-443a-b29e-489ae2a4813a.jpeg

2738
من پریودام خیلییی نامنظمههع ،به خاطر نامنظمیش رفتم دکتر سونو نوشته .و نمیدونم تایم پریودمو چون مشخص ...

نه عزیزم حرفی از کیست نزده تنبلی تخمدان با آزمایش مشخص میشه. همه چیزت اوکی بود خب امروز روز چند دورت بوده 

مایع آزاد کم همون عفونت هست یه ذره داری ک با دارو حل میشه بقیه سالمه،عین مال منه  گفت تا کی بخ ...

مایع آزاد عفونت نیست عزیزم این چه حرفیه مایع آزاد تخمکه که آزاد شده برای باروری 

دقیقا مشکلت واسع بارداری چیه؟

هیچی 😑ینی هیچ مشکلی ندارم 

پریودم 26 روزه بود، فقط یک بار ماه قبل وسط سیکل پریود شدم، رفتم دکتر قرص روکین داد 1 دوره خوردم، اون روزم خیییلی شکمم درد گرفت وقت موعدم بود رفتم دکتر گفتم من 6 ماهه چرا بچه دار نمیشم نوشت آزمایش و سونوی قبل بارداری، گفت همه چیت خوبه، قرصارو داد گفت شوهرت بره آزمایش اسپرم ک اینم فکر نکنم بره چون میگن 300 تومنه، حالا موندم چیکارکنم 😥این قرصا اثر میکنه؟ ینی لترزول دقیقا چیکار میکنه؟ 

2706