2733
2734

من‌همیشه همین کار و میکنم 😐😂

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اگر حتی جست جو کنی 

بمب اتمی 

هم یکی تاپیک زده اینجا خانوما ببخشید کسی اینجا تاحالا بمب اتم ترکونده ؟ 

بعد بقیه هم کامنت گذاشتن ارههه ولی اولاش دود میکنه 😐

اگر خندیدی ممنون میشم تاپیک اخرمو ی نگاه بندازی 

2738

حتی مورد داشتیم راجع ب هواپیما تحقیق میکردم نی نی سایت اومد بالا ی کاربر گفته بود ما ی مدت اف ۱۴ داشتیم خوش دست نبود فروختیم ب عباس بابایی😝🤪

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

من سه سال همینجوری با نینی سایت اشنا شدم😂

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

همه همین جوری اشنا شدن با سایت😂😂

از تاریخ ۹۹/۱۰/۱سایت تعطیله دیگه نه تایپک بزنیم نه پست بزاریم🌺🌺 برای زندگی کردن دوتا خوردشید لازمه یکی تو آسمون یکی تو قلبت...:)🌞❤️                                                                    🌺🌺   

من همینطوری با نی نی سایت آشنا شدم🙄

دنبال لاوازم برقی بودم تهش میزدم نی نی سایت

به دوستم گفتم برو توی گوگل هرلوازمی میخوای سرچ کنی تهش نی نی سایت بزار برات میارهبعد گفت نی نی سایت خیلی چیزای دیگه هم داره، فکر کنم خودش اینجا عضو بود کلککک😅

2706