2733
2739
عنوان

چرا کسی خواستگاریم نمیاد

1497 بازدید | 45 پست

چرا کسی خواستگاریم نمیاد ۳۵ سالم شد. خسته شدم از سربار بودن. خسته ام واقعن . 

انشالله به آرزوهای خوبتون بخیر و خوبی برسید. برای منم دعا کنید که به خواسته های قلبم بخیر و نیکی برسم. 

گرونیع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مامان من ۳۲ سالشه بچه داره نوه داره  کجا رو گرفته فقط خودشو پیر کرد 

هرگز به کسی حسادت نکن :                                   بخاطر نعمتی که خدا به او داده :                              زیرا تو نمی دانی خداوند چه چیزی را از او گرفته          و غمگین مباش وقتی خداوند چیزی را از تو گرفت زیرا تو نمی دانی خداوند  چه چیزی را عوض آن به تو خواهد داد� 🙂 پس همیشه در هر حال و هر لحظه شکر گزار🙏 نعمت های خدا باشیم 🌹   🤗خدایا شکرت 🤗     
2740
یعنی نداشتی اصلا ؟

نه بخدا نداشتم . میگن خوش چهره ایی. سواد داری. و هزارتا هندونه دیگه ولی دریغ از یه نفر 

انشالله به آرزوهای خوبتون بخیر و خوبی برسید. برای منم دعا کنید که به خواسته های قلبم بخیر و نیکی برسم. 
نه بخدا نداشتم . میگن خوش چهره ایی. سواد داری. و هزارتا هندونه دیگه ولی دریغ از یه نفر 

تازگیا نداری یا کلا از ۱۷ ۱۸ سالگیم نداشتی؟

شکوه سکوت را، به ارزانیِ کلام مفروش‌...شیخ بهایی
انشالله بختت به بهترین شکل باز شه اما چرا سربار خودت شغلی دست و پا کن

چه شغلی دست و پا کنم؟ 

تازگیا نداری یا کلا از ۱۷ ۱۸ سالگیم نداشتی؟

کلا نداشتم . واقعن نداشتم 

یعنی ۲۵ سال گرونی بوده 

حالا ۲۵ یا ۳۵

هرگز به کسی حسادت نکن :                                   بخاطر نعمتی که خدا به او داده :                              زیرا تو نمی دانی خداوند چه چیزی را از او گرفته          و غمگین مباش وقتی خداوند چیزی را از تو گرفت زیرا تو نمی دانی خداوند  چه چیزی را عوض آن به تو خواهد داد� 🙂 پس همیشه در هر حال و هر لحظه شکر گزار🙏 نعمت های خدا باشیم 🌹   🤗خدایا شکرت 🤗     

یعنی خودت هیچ تلاشی نکردی؟

جایی سر کار بری

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."
2706