2733
2739
عنوان

این کارو در حق شوهرم بکنم؟؟؟شما باشین چیکارمیکنین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1295 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب کمک کن.واسه زندگی خودته الان دیگه همه زن و مرد کار میکنن.چرا به جا اینکه همراه شوهرتون باشید مقا ...

دردم ازاینه من کمکش میکنم ولی برای پول ارایشگاه یا هر کوفتی منت سرم میزاره

2731
من همیشه همکاری میکنم خب میدونی چیه بعد مثل امشب بهش میگم دلم میخاد دوتا شمع بخرم میگه چرت پول الکی ...

اره گلم فهمیدم.پس هیچی دیگه ولش کن کمک نکن

خدایا شکرت.خدایا خودت مراقب جوجه هام باش سالم برسونشون  ب دستم.شکرررت شکرت شکرت

کارِ من کارِ تو ، وظیفه ی من وظیفه ی تو ، پولِ من پولِ تو🤦🏻‍♀️ ازدواج یعنی زندگیِ مشترک یعنی همکاری و همراهی

شما هر روز اندازه ی تایمِ کاریِ همسرت سرِ ساعت بیدارشو لباسِ بیرون بپوش و کفش پات کن و روی مبل بشین و تکون نخور هییییییییچ کاری نکن یا فیلم ببین یا با موبایلت کار کن اگه شب احساسِ کوه کندن نداشتی هر چی دوست داشتی بگو حالا فکر کن مجبور باشی هر روز اینکارو بکنی و نگرانِ هزار جور داشته و نداشتتم باشی و آخر شبم یه همسرِ طلبکار توو خونه منتظرت باشه 

تو فقط وقتی به قدرت نیاز داری که بخواهی کارِ مخربی انجام دهی، در غیر اینصورت      ❤️عشق❤️ برای انجام هر کاری کافیست.
2738
کارِ من کارِ تو ، وظیفه ی من وظیفه ی تو ، پولِ من پولِ تو🤦🏻‍♀️ ازدواج یعنی زندگیِ مشترک یعنی همکار ...

من طلبکار نیستم و اون انقدر بی مسولیته ک زورش میاد گوشت بخره۴ماهه...واینکه من همیشه کمکش میکنم اما موقع نیاز به پول به زور پول میده خسیسی میکنه اون تصمیم میگیره که من فلان چیزو بخرم یانه ...پتورو بدم پتوشویی یانه حق ندارم ۳۰تومن بدم پتو رو بیرون بشورن تو سرما دیروز رفتم شستم اگ همکاریه تو چیزایی ک من نیاز به پول دارم نباید انقدر منت بزاره

2706