2737
2734
عنوان

چرت و پرت😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 28679 بازدید | 4585 پست
اقا امشب ماه گرفتگی بودا دیدین من ک دیدم کیف کردم خدایی عالی بود😍😍😍😍😍

عههههه یادم نبود😞😞😞😞😞

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
وای چه بابا باحال و پایه ای😂😂😂😂 باید یه بار بیام ببیتمش😂😂😂😜😜😜

آره 😄😄😄😄😄😄😄خیلی خوبه جون میده برا دور دور

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدای عروس شیرین زبونم😍😍😘😘

خدانکنه جیگر طلای من😍😍🤩😍🤩😍🤩😍🤩😍💙💙💙💋💋💋💋چخبرا مامی جونم پسرت که از من بد تعریف نمیکنه؟😜😜😂😂💋

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
2728
آره 😄😄😄😄😄😄😄خیلی خوبه جون میده برا دور دور

اوففففف ای کاش باباتو به حای تو گرفته بودم😂😂😂😂😜😜😜

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2738
عروس خوبم 😁😁

مادر جون وقت گرفتم ببرم  موهات  آمبره  کن پیش شهین  خانوم  

چشم این عروس  هات در بیاد  ی عجوزه  هایی اند 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
ایییی خووووود شیریییینننناااااا از من دور شید🙄

خفه شو خود شیرین چیه مادرشوهر به این گلی مگه میشه دورش نگشت؟😍😍😍😘😂😂😂😂😂

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
اوففففف ای کاش باباتو به حای تو گرفته بودم😂😂😂😂😜😜😜

ن دیگه با این که خیلی از مامانم خوشگل تره ولی خیلی پایبنده

2706