2733
2734
عنوان

همگی شمارو دعوت میکنم به...

| مشاهده متن کامل بحث + 468 بازدید | 75 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ساعد سهیلی از تیپش خوشم. میاد سامرهالدر هم تاحدودی در جریان کارای خیریه و حمایتش از طبیعت و اینا هس ...

آفرین به سلیقت

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙
2728
2738

اون خبرنگار ۲۰:۳۰هست ،،خیلی خوشم میاد ازش اسم برنامش یادم نیست می‌ره سراغ آدمهایی که کار مهم انجام دادن آهان آقای رضوانی

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭

به سلبریتی جماعت علاقه‌ندارم

تا میام از شخصیت یا بازی یکی شون خوشم‌میاد‌معمولا بعدش یه گندی میزنن که از چشم‌میوفتن

مرحومه ماهچهره خلیلی فقط، از نادر سلبریتیهایی بود که تااخر دوسش داشتم

روحش شاد

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
به سلبریتی جماعت علاقه‌ندارم تا میام از شخصیت یا بازی یکی شون خوشم‌میاد‌معمولا بعدش یه گندی میزنن ک ...

من فکر میکردم شما خانمید

توی این روزهایی که زندگی دشوار شده، ملاحظه همدیگه رو بکنیم✨💙

شما رو دعوت میکنم به 

کسب و کار انلاین

میتونید توی شرکت آیاز ثبت نام کنید و میلیونی درآمد داشته باشید

این شرکت تمام مجوز های لازم رو داره

برای ثبت نام به ایدی تلگرام@S84323پیام بدید

پس چرا سلبریتی خانم رو انتخاب کردن برای ازدواج

فکر کنم اشتباه متوجه شده 😐🤔

اما بزودی...

پسرا با کاربری خانم میان میگن لیلا اوتادی طناز طباطبایی 😅

🌹 هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی 🌹