2733
2734
عنوان

تولد شوهرم چیکارکنم؟؟

628 بازدید | 43 پست

دوستان من تو عقدم این اولین تولد همسرمه که منم هستم.. یبار گفت نمیخواد برام کادو بخری چون درآمد نداری منم که بهت پول نمیدم پس نخر.. 😑

اما هرچی فکر میکنم خب وقتی تو جمعشون باشم مامانش اینا کادو بدن من بشینم نگاه کنم ضایع هست نه؟ چی بخرم؟ خواهرم میگه چون پول نداده یه چیز کم بخر جلو همه بگو چون بهم پول نداده بودی نتونستم برات بهتر بخرم.. نظرتون چیه؟ 

اگه قرار باشه بخرم چی بخرم؟ یه هفته بعدش تولد خودمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم درک نمیکنم انقدر بی ذوق

وقتی باهاش ازدواج کردی یعنی عاشقشی این حرفا چیه دیگه

من بودم خودم سورپرایزش میکردم

اونوقت شما هی دو دوتا چهارتا میکنی واسه یه کادو؟! 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2728

یه ساعت از این فیکا بخر حدود 50 تومنه جعبه هم دارن میتونی کاد بگیری ،قیافشونم خیلی قشنگه چند سال هم کار میکنن

دختر کورد،علاقمند به ادبیات و فرهنگ و موسیقی اصیل کوردی،طرفدار سرسخت استاد حسین صفامنش

من آرزو کردم که انشالله تولد شوهرم براش کادوشو ببرم در مغازه خودش لطفا یه صلوات برام بفرستید ممنون 

سلامتی اون رفیقـی که مجازیهاما یه جوری برات سنگ صبوره که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاش هم نمی رسن . . .
2738

عزیزم به همسرت بگو باید بهت خرجی بده بعدم وسیله ای بخر ک باید سر خرید عروسی براش بخرن خانوادت.. با یه تیر دوتا نشون بزن

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
منم همینو میگم ولی خواهرم میگه خودتو بی ارزش میکنی

نه اصلا اینطور نیست

خواهرت که حسی به شوهرت نداره که درک کنه 

درسته حرفش خوب نبود که گفت منم بهت پول نمیدم ولی تو یه کادو خوب براش بخر شاید خودش خجالت کشید جلوی خانواده شوهرتم خیلی بهتره 

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙

اره زشته 

اولین تولدش هم هست خب

منم اولین سال شوهرم پول نداد باپول بابام خریدم براش

یه دستبند نقره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706