2733
2734

الان چ بخوای چ نخوای مجبوری ساده بگیری

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ساده در این معنی که آرایشگاه و آتلیه نرفتم، لباس عروس نپوشیدم

فقط رفتیم محضر و بعد رستوران

پشیمان نیستم چون خواسته خودم بود

گفت دانایی که گرگی خیره سر/هست پنهان در نهاد هربشر/ هر که گرگش را دراندازد به خاک/رفته رفته می شود انسان پاک/هرکه با گرگش مدارا می کند/خلق و خوی گرگ پیدا می کند/هر که از گرگش خورد دائم شکست/گرچه انسان می نماید، گرگ هست
2738

من جشن عقدم بابام خرج داد آرایشگاه رفتم با صد تا مهمون پشیمونم نیستم آنلیه و فیلمبردار هم بود

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

سلام

صبح آرایش کردم رفتیم محضر عقد کردیم بعد به دعوت پدرم ناهار رفتیم رستوران

یه عکاس هم آوردم ازمون عکسهای طبیعی و یهویی گرفت 

راضی ام و پشیمان نیستم

براتون‌ آرزوی خوشبختی میکنم

😁

عقد ساده باشه زیاد مهم نیست بنظرم عروسی مهمتره 

ماتو محضر عقد کردیم با حضور پدر مادر و خواهر داداشا هردومون

بعدشم شام رفتیم خونه ما

شب بعدشم خودم تنها خونه مادرشوهرم

بعدشم یه مسافرت دونفره

صاحب قبلی کاربری نیستم