2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اع چطور اونجا برنج داره مگه برنج اب فراوان نمیخواد؟۰🤔

اره دیگه اینفدر اب فراونه ک هی سیل میاد.. حسابی اونجا اب هست

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2731
یعنی چی مجازش گرمه؟منطورتو متوجه نشدم عزبزم 

مثلا دیدی میگن زنجبیل گرمه...خیارسبز سرده.. 

مرغ سرده. گوشت گوسفند گرمه.. از اون نظر

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
اره دیگه اینفدر اب فراونه ک هی سیل میاد.. حسابی اونجا اب هست

اع من اطلاع نداشتم خوب شد گفتی ..اخه ی بار ک برنج خوزستان خریده بودم پیش اقوام تبلیغشو کردم اونا گفتن چطور اونجا برنج داره منم بلدنبودم گفتم نمیدونم 😑😂😂😂

2740

سلام من شمالیم 

برنج درجه یک دو نوج هست که انقدر کمه خود شمالی ها مصرف میکنن

یعنی  بعد برداشت برنج این برنج خودش بدون سم و کود خودش تو زمین در میاد و درجه یک و عالی پختش 

بعد اون هاشمی خوبه 

فحر و اینا پختشون و مزشون خوب نیست اخرین خبری که دارم کیلیویی ۲۰ وخوردی بوده میتونم شماره بدم یه ادم مومن و کار بلد بزنگین براتون بفرستن چون واقعا متاسفانه بعضی ها برنج را قاطی میکنن باید از کسی بگیری ک قاطی نکنن

سلام من شمالیم  برنج درجه یک دو نوج هست که انقدر کمه خود شمالی ها مصرف میکنن یعنی  بعد ب ...

مرسی عزیزم 😘من راهم دوره فک نمیکنم لازم بشه که برام بفرستن ...اما یعنی جاهای دیگه این برنج ب راحتی گیرنمیاد؟؟؟

سلام من شمالیم  برنج درجه یک دو نوج هست که انقدر کمه خود شمالی ها مصرف میکنن یعنی  بعد ب ...

اونی که خود شمالیا مصرف میکنن نوج اسمشه؟یعنی ی سری ک برنجو برداشت کردن بعدش این برنج بدون کود رشدمیکنه؟

کلا شما یه ادم سالم پیدا کن هرجای ایران باشی میتونن با اتوبوش بفرستن کرایشم چیزی نمیشه 

دونوج رو فقط خود شمال باید گیر بیاری از یه ادم سالم چون متاسفانه بعضی ها قاطی میکنن بزنج رو 

بعضی ها بوجار نمیکنن یعنی بزنج یکدست نیست

درجه یک و ادم سالم

۱. قاطی نمیکنه فقط یه نوع برنجه حالا هرنوعی

۲‌. سورتینگ میفرسته یعنی برنج کاملا یکدست و یه اندازست

2706