2737
2739
عنوان

چقدر این نسل جدید دهه هشتاد و اواخر هفتاد آگاه شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 87 پست
عرف جامعه و فرهنگ یه کشور هویت یه ادم  جامعه ما نسل جدید ما دچار بی هویتی شده وسط غرب و شرق خو ...

هر عرفی ارزش احترام نداره. یه زمانی عرف بود زنها با هووشون زندگی کنن تا آخر عمر اگه بنا بود که به اون عرف احترام گذاشته بشه الان هممون اونطوری زندگی میکردیم

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]

وای استارتر ممنونم از تعریفات و لطفت😘😘😘

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم دهه ۷۰ خیلی موثر بودن راه رو برای دهه هشتاد باز کردن چیزایی ک دهه ۶۰ ازش ترس داشتن دهه ۷۰ تجر ...

اره خون دلشو ما خوردیم🤣🤣

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
۷۹ ای هستم  نظر لطف شماست عزیزم ❤

همسن منی 

نیمه اول یا دوم؟

برای رسیدن به فردی که دوستش دارم و عاشقشم صلواتی بفرستید😘😍 کاربری دومم (divinegirl79) توسط چندتا آدمای حسود و مریض سایت ترکیده شد و انشالله خدا به راه راست هدایتش کنه😂 دختر هتروکرومیایی که عاشق چشماشه و هیچوقت و اصلا و ابدا لنز نمیذاره 😂♥️ کاربری دومم همین امضام بود😊 هرکی تو این سایت از حرف رک من بدش میاد و با من مشکل داره بهتره وقتشو برای ریپلای کردن پست منو نذاره و وقتی برای ریپلای و اومدن تاپیک من تلف نکنین😉
2731
خوبه که  من اینجا خیلی رشد کردم واقعا برام خوب بوده

یه زمانی خوب بود. الان خیلی اوقات حس میکنی افتادی وسط قرون وسطی

اگه سوالی داشته باشه آدمهای همدل برای کمک کردن زیادن ولی حالت عادی و تو تاپیکهای معمولی حرفهای خیلی جالب و مفیدی زده نمیشه

اگر با اسم کاربریم مشکل دارید صدام بزنید لامبورگینی یا مازراتی..قول میدم ناراحت نشم [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
مرسی عشقم  ولی چیزی از گودزیلایی ما کم نمیکنه  همچنان گئدزیلا  هارمانم بابانر ده چ ...

جوردویون بو پاچتلر بنیم درمانیم😎💃💃💃😂😂😂😂

دختری که عاشق ماه شد🌙🫧  به کردی و ترکی مسلطم ☻️🌙❤️‍🩹‌‌‌‌‌‌                    هیچ ملکه ای نگران حرفایی که مردم در موردش میگن نیست چون خودش باور داره یه ملکه س👸 قوی تر از خودم نمیشناسم چون فقط خودم میدونم چقدر سختی کشیدم ولی قوی تر از قبل ادامه دادم چون رویاهام برای تحقق به یه دختر سرسخت و مبارز احتیاج داره نه یه دختره افسرده و گوشه گیر👸
عرف جامعه و فرهنگ یه کشور هویت یه ادم  جامعه ما نسل جدید ما دچار بی هویتی شده وسط غرب و شرق خو ...

منظورتون چیه؟ خودباختگی مقابل فرهنگ غربی؟ خداوکیلی نسل ما در برابر رسانه ها با سواد تر عمل کرده 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
هر عرفی ارزش احترام نداره. یه زمانی عرف بود زنها با هووشون زندگی کنن تا آخر عمر اگه بنا بود که به او ...

اگه قرار باشه فرهنگ یه جامعه عوض بشه باید به سمت خوب تر شدن پیش بره نه این که مثلا عرف جامعه تو کشوری مثل امریکا تو خانواده هایی که کاتولیک مذهبی یا یهودی نیستن  شده اغاز روابط جنسی از ۱۲ سال و دوستان غرب زده ی ما هم بیان یه فرهنگ غلطو جایگزین فرهنگ غلط دیگه از به نام کودک همسری کنن که البته من هیچ فرقی بین این دو تا نمیبینم اولی یخورده بدتره چون ضربه های بدتری هم وارد میکنه

2740
لطف دارین

آرمي يعني چي چي هست اصلا!

مهدي جان بيا كه با آمدنت دنيا گلستاني ميشود باور نكردني ..... امام زمان آوردني است ...ما بايد به آن درجه از بلوغ برسيم كه آمادگي حضور امام را در بين خودمان داشته باشيم.....برخي نشسته اند كه بعد از آمدنش حركتي كنند..... عمده حركت قبل از آمدن حضرت صورت ميگيرد... براي فرج امام زمان صلوات بفرستيم
اتفاقا هشتاد بهترين نسل و دهه بود دهه هشتاديا خيلي شجاع تر از دهه هاي ديگه بار اومدن و عاقل تر هم ه ...

اره خیلی عاقلن😐امروز رفتم یه پارکی .برا پیاده روی.یه جای خلوت دیدم 4 تا بچه دهه هشتادی کوچولوووووو دوتا دختر دوتا پسر با هم بودن.پسرا سیگار میکشیدن نهاااایت 14 سالشون بود پسرا لااااغر کوتااااه کوچولوو .خیلیی بچه بودن.دخترا هم کمتر.دخترا هم ارایش غلیظ یکیشون موهاش بِلُند بود.دخترا 12 سال اینطوا بودن.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
خوبه که  من اینجا خیلی رشد کردم واقعا برام خوب بوده

امضات عالیه

اجازه اسکرین میدی؟؟ 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                      
اره خون دلشو ما خوردیم🤣🤣

من خودم متولد ۷۰م خواهرام ۶۸ و ۶۹😂😂😂(طفلک مامانم با این بچه اوردنش)

قشنگ یادمه این دو تا خواهرم کاملا مطیع ساکت بی سروزبون اصلا میترسیدن حرف بزنن یا از حقشون دفاع کنن اون وقت منه جغله میپریدم وسط از حق و حقوق اونا دفاع میکردم همیشه هم مامان بابام با من کل کل داشتن ک از دست تو چیکار کنیم چرا مث خواهرات ساکت نیستی و خودسری 😂😂😂

همسن منی  نیمه اول یا دوم؟

خوشبختم 

دوم 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
منظورتون چیه؟ خودباختگی مقابل فرهنگ غربی؟ خداوکیلی نسل ما در برابر رسانه ها با سواد تر عمل کرده  ...

نسل ما وحشتناک داره عمل میکنه 

من نمیگم فرهنگ غرب بده وقتی خودم کلی دوست غربی دارم ولی این نسل داره دقیقا افتضاح ترین فرهنگ های غربی رو کپی میکنه وسط فرهنگ سنتی ما

من سواد رسانه ای ای خیلی نمیبینم اینستاگرام و توییتر گواهه شاید دور شما این طور نبوده

2706