2733
2739
عنوان

حسرت زندگی دیگران

158 بازدید | 16 پست

تا حالا شده به زندگی بقیه حسرت بخورین؟ حس کنید تو زندگی لیاقت شون از شما خیلی کمتر بود اما خیلی خوشبخت تر شدن؟ تو بیشتر چیزایی که بستگی به تلاش خودم داشت مثل تحصیلات و کار حس رضایت دارم اما تو ازدواج و طرف مقابل نه. حس میکنم لیاقت خیلی بهتر رو داشتم چوب اعتماد به نفس نداشتن و سادگی مو خوردم 😟 

لیاقت داشتن آدما رو ما تعیین نمیکنیم خدا یه هرکسی به اندازه لیاقتش میده

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره منم دقیقا مشکلم همین بود فک میکردم کسی بهتر پیدا نمیشه هول شدن عین خر

من هول نشدم ملاکهام مناسب نبود؛ و می ترسیدم؛ مثلا اصلا به پول و قیافه و شاد و اکتیو بودنش توجه نمی کردم اما الان برام مهم شده؛ اون زمان فقط میخواستم اهل زن و زندگی و سربه راه باشه

باز خوبه شوهر کردی🤣🤣 من مجردم  منم خیلی شده میبینم یه دختری موقعیت از من پائینتر خیلی خوب جا ...

باید قدر خودتو بدونی. من همیشه خودم عیب ها و مشکلات خانواده ام رو بزرگ می دیدم

نه خدا رو شکر. من آدمها را خوار و کمتر از خودم نمیبینم که بگم لیاقتشون کمتر از من بود.

به خوار دیدن کسی نیست بالاخره روابط اجتماعی تحصیلات زیبایی مستقل بودن اینا که مشخصه

2738
من هول نشدم ملاکهام مناسب نبود؛ و می ترسیدم؛ مثلا اصلا به پول و قیافه و شاد و اکتیو بودنش توجه نمی ک ...

منم همینا برام مهم بود اما بعدا فهمیدم ک خودش خوب نشون داده

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
منم همینا برام مهم بود اما بعدا فهمیدم ک خودش خوب نشون داده

من روحیه شو دوست ندارم. این همه درونگرا بودن و یه جا نشستن و گوشی بازی و بعدشم خواب منو دیوونه می‌کنه. اصلا وجودش حس نمیشه یا تو مشکلات هم اصلا نمیتونه مدیریت کنه جنگ دعوا آشوب؛ همه رو آدم حساب می کنه جز من

من روحیه شو دوست ندارم. این همه درونگرا بودن و یه جا نشستن و گوشی بازی و بعدشم خواب منو دیوونه می‌کن ...

اوووف دقیقااا شوهر من... 

من تازه فهمیدم مشروب میخوره خیلی بهم ریختم.. خداروشکر فقط بچه ندارم

مگه میشه کسی که مشروب میخوره آروم و گوشه گیر باشه؟؟

جدیدا فهمیدم میخوره... یعنی چند شب گیش مست اومد خونه میگف من خستم ولی خب فهمیدم مسته... دیگه به روش نیاوردم فقط چسبیدم بهش هرجا میره میوم منم میام

2706