2737
2734
عنوان

قورمه سبزی بده واسه مهمون که شوهرم داره اینجوری میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3773 بازدید | 120 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چرا از اول باهم هماهنگ‌نمی کنین که غذا چه درست کنین یا چی بخرین؟ ما از جلوتر تصمیم میگیریم‌چی درست کنیم که حرفی بدش نخواد دربیاد بینمون

خوشا به بخت بلندم که تو در کنار منی....تو هم قرار منی هم تو بیقرار منی...
2740
میگه میگفتی میزنگیدم 😐

بگو ازنظر من خیلی هم خوب بوده تو ناراحتی انگار از دفعه بعد من درست نمیکنم زنگ بزن بیارن که منم کلی وقت نزارم اخرش هم بگی بد بوده 

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

استارتر شوهرت خوشی زده زیر دلش

من اگه قورمه‌سبزی درست کنم با قابلمه بکوبم رو میز

دسر هم فقط کله‌شو بگیرم زیر شیر، آب بخوره 

از خوشحالی سکته می‌کنه😂

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
تو هر وقت میری جوجه میخوری؟؟مرغ میزارن جلوت؟! حالا خوبه این همه اهمیت دادی به غذات با سلیقه درست کرد ...

خدایی خوب پذیرایی میکنن ولی من خودم میرم درست میکنم گاهی اوقات کلاراحتم باهاشون اره مابیشترمیریم

عزیزم بگو این دفعه من دعوت کردم و اینجوری تصمیم گرفتم.دفعه بعد شما دعوت کن ببینیم چه میکنی!

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️