2737
2734
عنوان

قد و وزن (ظرافت دخترونه)

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 132 پست
پس من چی بگم😐 قدم ۱۷۳  وزنه قبله بارداریم ۷۳ بود و عالی بودم...الانم میخوام بشم ۷۲ یعنی بده ...

نمیدونم 

حقیقتا من چاق تر از خودم دیدم خوشم اومدع

اما از خودم بدم میاد

همشه مرغ همسایه غاز بوده☹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین چاقی و لاغری مهم نیست یکی تو فامیلمون هست قدش170 هست و تپله ولی انقدر شیک و خاص میگیرده که اصلا تپل بونش تو چشم نمیاد 

یه سریا رو دیدم با وجود خوش هیکلی به خودشون نمیرسن ولی برعکس یه سریا با وجود چاقی لباسای بسیار شیکی میپوشن که عیب هیکلشون برطرف میشه 

بعضیا در کل خوش لباسن و هر چی بپوشن رو تنشون میشینه 

از نظر منم هیکلت خوبه

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫

١٦٠

٤٩.٥٠

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
عزیزم مشکلت چیه دقیقا؟ ن خیلی چاقی ن خیلی لاغری خوبی ک شاید چون قدت بلنده این و میگی ؟ نمیدونم ولی خ ...

دقیقا مشکلم همینه ک قد بلندم دیگ

از همه اطرافیانم ی سرو گردن بلن ترم☹☹☹

بع نظرم باید کم کنی  البته من یه دوستی دارم ک قدش ۱۶۵ع و وزنش ۶۵ اما از من لاغرتر دیده میشه ...

اون دوستت من نیستم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2738
2706