2733
2734
عنوان

پدرم کرونا داره

188 بازدید | 10 پست

بچه ها اکسبژن خون بابام ۶۰ هست و ۷۰ درصد ریه ش درگیره 

هیچ کس رو هم اجازه نمیدن داخل بریم فقط تلفنی میشه پرسید از بیمارستان 

بنظرتون امکانش هست ب ی بیمارستان خصوصی منتقلش کرد؟؟ 

توکلت به خدا باشه .ممکنه جا به جایی خطرناک باشه.دعا میکنم که خوب بشه عزیزم..آرامش داشته باشید 

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گروه بنفش . شروع وزن 84کیلو .هدف 75کیلو .قد 170. خانم ها لطفاً با هم مهربان باشید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شنیدم اسپری PHR160 اکسیژن و بالا میبره و برا بهبود عوارض کرونا خوبه

ب دکترش بگین اگ تایید کرد هرچی زودتر بگیرین 

تو نت هم بزتی سایتش هست همه داروخانه ها دارن

دعای مقاتل بن سلیمان هم بخون براش

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
2731

براشون ایت الکرسی میخونم انشالله که خوب بشن 

اگه میشه برا منم دعا کنید عملم نتیجه بده 

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 

توکل کن به خدا

سوره ی مریم را که باز میکنی

دنیایی سراسر شگفتی میبینی

از دعای حضرت زکریا برای درخواست فرزند در نهایت پیری و نازایی  تا تولد بدون پدر حضرت عیسی  و سخن گفتن در گهواره ی او و ...

اما نکته ی جالب اینجاست

(قَالَ رَبُّكِ هُوَ عَلَيَّ هَيِّنٌ ۖ )

[سورة مريم 21]

(پرودگارت گفت ، این کارها نزد من بسیار آسان است...)

یعنی خداوند شگفت انگیز ترین کارها برای ما  را ، آسان ترین کارها برای خود میداند

و جالب اینجاست این جمله را چندین بار تکرار میکند تا همواره به تو ، اطمینان دهد که:

آنچه تو سخت و دشوار و محال می پنداری

نزد خداوند ابدااااا سختی و دشواری ای ندارد.

به قدرتش اعتماد کن ، بر او توکل کن

بی شک ، او تو را به سر منزل

مقصودت خواهد رساند...

و خدایی که به شدت کافیست

ببین ما یکی از فامیاهامون دقیقا اکسیژن و ریه ش درصدش مثل بابای شما بود. اون دو تا امپول رو گفتن تهیه کنید البته اینم بگم دکتر اونجا دوستشون بود و بهش خیلی رسیدگی کردن. خیلی هارو ولی براشون تجویز نمیکنن چون واقعیت مرگ و زندگی ادمها خیلی براشون مهم نیست . در کل چیزی که من میدونم اون دو تا امپول تقریبا نجات بخشه برای پدرت. برو با دکترش صحبت کن بگو براش تجویز کنن

2738
من باردارم اصلا داداشم ب من خبری رو نمیده ک چی شد و .. فقط میگ خوب میشه نگران نباش  مگ خود ...

عزیزم این امپول ها گرون و کمه. بیمارستان باید تجویز کنه تا بتونید بخرید و به بیمارستان تحویل بدید. خود بیمارستان اگه بهتون نگفته تهیه کنید یعنی براش استفاده نکردن و نمیخوان بکنن. خیلی هارو اینجوری با کوتاهی از کنارشون گذشتن