2737
2739
عنوان

بلاک

372 بازدید | 48 پست

سلام دوستان 😊

مدتیه با پسری آشنا شدم هم من اونو دوس دارم هم اون مطمعنم منو دوست داره اما مشکلمون اینه اوون به شدددددت غیرتیه ایشون کورد کرمانشاه هستن و همه میدونن کوردا خیلی حساسن😥خیلی رو بعضی مسائل گیر میده حالا یه تازه دوماد داریم خیلی از اون بدش میاد میگه زیاد باهاش گرم نگیر دیروز تولدم بود دومادمون یه عکس از منو خودش گذاشت استوری اینستا ک دست انداخته بود گردنم نوشته بود آبجی کوچیکه تولدت مبارک 

این پسره هم دید اومد واتساپ گفت گمشو دیگه نبینمت من دلم ب تو خوش بود اینم از تو بلاکم کرد بعد رفتم اینستا از اونجا هم بلاکم کرد میدونم چون خیییلی روم غیرتی بود اینکارو کرد بنظرتون برمیگرده آخه خیلی دلتنگشم😥

گویند که خدا همیشه با توست🖤                            ای غم نکند خدا تو باشی💔

جوگیره چقدر

میگذره از گناهامون خدایی ک از آرزوهامون گذشت:)کسی چه میداند شاید این جهان جهنم جهان دیگریست ..                                                 گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم بهتره ازش دوری کنی 

تا این که یه روز ارزو کنی کاش منو از بلاک درنیاورده بود

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
2731
بنظرم بهتره ازش دوری کنی  تا این که یه روز ارزو کنی کاش منو از بلاک درنیاورده بود

چی بگم آبجی میگه حق نداری زیاد با دومادتون گرم بگیری اون عکسم دید بدتر شد

2738

بنظر منم رابطه تا این حد نزدیک با شوهر خواهرت درست نیست منم جای اون بودم ناراحت میشدم

بنظرم پیگیری نکن اخه اصلا بهم نمیخورین لااقل از نظر اعتقادی و شایدم فرهنگی

خدای خوبم شکرت بابت همه چی... گر نگهدار من آن است که من میدانم... شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد...
چندسالشه😐 این چه برخوردی بود کرد 

۲۶ سالشه من چ بدونم همیشه اینجوریه میگه نباید زیاد بری بیرون نباید فلان کنی

بهت فحش داده ناراحت نشدي؟؟؟!!!

نه آبجی اصن فحش نداد گفت پس همیچین عکسایی هم داری با دومادتون مگه محرمته گفت دلم ب تو خوش بود اینم از تو دیگه نبینمت

ماهم ترکیم و دوماد و نامحرم میدونیم🙄😐

میدونم خواهری منم زیاد دوس ندارم گرم بگیرم اما اون روز تولد بود دومادمون گفت بیا بگیریم روم نشد چیزی بگم

بنظر منم رابطه تا این حد نزدیک با شوهر خواهرت درست نیست منم جای اون بودم ناراحت میشدم بنظرم پیگیری ...

چی بگم یکم سختمه برام بی خبرم ازش از دیشب تا الان

2706