2737
2734

لطفا بگین شماکه قد بچتون ۴۹بوده قد خودتوتو همسرتون چنده؟

از سقف لحظه هایم یاد تو میچکد اگر باران بند آید ازاین خانه خواهم رفت

پسرمن ۴۷بود خودم ۱۷۲ همسرم ۱۷۵ البته الان پسرم ۱۶ماهشه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فک نکنم ربط زیادی ب قد اول داشته باشه من ۵۱یا۲ بودم موقع تولد با ۳۵۰۰کیلو ولی الان ۱۵۵ ام

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2738
پسرمن ۴۷بود خودم ۱۷۲ همسرم ۱۷۵ البته الان پسرم ۱۶ماهشه

شمام که بلندین چرا کم بوده قدش؟بنظرتون قد آیندشون ربطی به قد روز تولدشون داره؟

از سقف لحظه هایم یاد تو میچکد اگر باران بند آید ازاین خانه خواهم رفت
من بگم تعجب میکنی دخترم ۶۲ بود 🤣🤣🤣با وزن ۲۸۰۰ ینی قشنگ یه شلنگ تحویل گرفتم تو قنداق فرنگی جاش نمی ...

شیلنگ🤣🤣🤣🤣🤣

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
شمام که بلندین چرا کم بوده قدش؟بنظرتون قد آیندشون ربطی به قد روز تولدشون داره؟

نه ربطی نداره الان پسرم ۸۷هست قدش اصلا روی قد موقع تولد حساب نکن پسردوم موقع تولد ۵۳بود

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من بگم تعجب میکنی دخترم ۶۲ بود 🤣🤣🤣با وزن ۲۸۰۰ ینی قشنگ یه شلنگ تحویل گرفتم تو قنداق فرنگی جاش نمی ...

اخی عزیزم ، تا حالا ندیدم بچه بلندتر از ۵۱، خدا برات نگهداره، قد خودتو و شوهرت چنده ، الان چه جوری قدش ، خدا حفظش کنه. 

خدایا شکرت.
2706