2733
2739
عنوان

از خونه زدم بیرون

1305 بازدید | 60 پست

اومدم تو پارک تو تاریکی نشستم 

نمی خوام برگردم هیچ وقت 

کاش میمیردم کاش 

ای خدا من چه قد بدبختم 

این ادم ها رو میبینم تو خیابون دلم میگیره میگم ای کاش من جای این ها بودم

مشکلمم  نپرسید ک بیش ترش ب خاطر خودمه ک حالم بده 

تروخدا نگین ادا در میاری ک واقعا حالم خرابه 

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بریتنی اصلا بهت نمیاد ناراحت باشی 

فقط به این فکر کن که این نیز بگذرد 

یه کم هوا بخور برگرد خونه 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 

وای خدایایاد خودم افتادم 😔

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.
2738

انشالله عزیزم دلت ارام بشه

اینقدر خیره میشدند به لحظه های خوش زندگیم اینک خاطره های خوش گذشته عذابم میدهد ولی منکه به شوری چشم اعتقادی نداشتم😔........دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ.........نی نی سایت و کاربرای نی نی سایت به من یاد دادند که اینجا نه می تونم درد دلم را بگم مورد تحکم قرار میگیرم نه میتونم در مورد مشکلات زندگیم بگم مورد قضاوت دیگران قرار میگیرم نه میتونم از خوشی های زندگیم بگم مورد خوشبحالت و حسودی دیگران قرار میگیرم و نه می تونم از مشکلات دنیایی بگم چون قطع کاربری میشم پس بنابراین سکوت میکنم.

تو زندگی همه ناراحتی هست تو الان فقط داری به اونا به چشم یه رهگذر نگاه میکنی  ک تو پارک دارن از جلوت رد میشن اگه بری  تو زندگیشون می فهمی که اونا هم مشکلات دارن.‌‌..

تو هر چیزی حکمتی هست

فاصله ی بین خندیدن و رد دادن اعصاب من فقط یک ثانیست!😐🤞ztbiسابقم
تو زندگی همه ناراحتی هست تو الان فقط داری به اونا به چشم یه رهگذر نگاه میکنی  ک تو پارک دارن از ...

ای خدا به خدا رستورانی جلومه دارن میخندن 

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨
2706