2737
2739
فقططط میگ جلو. پالتوت باز نباشه  حتی من بلند هم میپوشم زیرش

چادری هستی؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
😳😳😳😳 الان بقیه دوس ندارن غیرت ندارن خب منم دلم میخاد خوشتیپ باشم قرتی باشم

خب این سختگیر نیست عادیه. شوهر من به رنگی غیر از رنگای سرد راضی نیست، خب از اول میدونستم و قبول کردم 

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من برعکس 

یعنی میزاره عکس پروفایلتو بزاری نمیزاره موهاتو بزاری بیرون

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
خب این سختگیر نیست عادیه. شوهر من به رنگی غیر از رنگای سرد راضی نیست، خب از اول میدونستم و قبول کردم ...

به ارایش برای بیرون هم حساسه؟

🥀 ایلان ماسک و بیل گیتس با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رو نجات بدن...در این جهان به جنیفر لوپز و جانی دپ هم خیانت شده...دکتر هلاکویی که ویدیو هاش قبله خیلیاست ؛ دو تا طلاق داره...دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمند ترین مردان جهان یه رابطه موفق نداشته تا حالا....میبینی؟! پول ، زیبایی ،اندام خوب ، دانش ، فرهنگ ، قدرت و....هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن!!!...پس رها کن سرزنش رو...اون که بخاد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه...لذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است..👌
2731

اونایی که مبگن دوس دارن بخاطر اون محدودت میکنه درس نیس دوس داشتن اینه که بزاره راحت باشی و نفس بکشی پیدا نکردم کی گف اینو اینجا زدم تاهمه بخونن

از دیگران شکایت نمیکنم بلکه خودم را تغییر میدهم💪 چرا که کفش پوشیدن راحت تر از فرش کردن دنیاست مبارزه انسان را داغ میکند و تجربه انسان را پخته میکند هر داغی روزی سرد میشود ولی هیچ پخته ای دیگر خام نمیشود
یعنی الان که همسر من بهم اعتماد داره و خودش میدونه من درست میپوشم و بهم تذکر نمیده و گیر نمیده بی غی ...

حتما دوست نداره برو بگو بزنه کبودت کنه تا مطمئن شی دوست داره 😂😂😂😂

2738
به ارایش برای بیرون هم حساسه؟

من خودم ارایش بیرون اصلا نمیکنم، خجالت میکشم. فقط تو خونه می آرایم😬

روانشناس بالینی و روان درمانگر...  علاقه و تخصص من کمک به کسانی که در این وانفسای مد و زیبایی اعتماد به نفس خود را از دست داده، به اندازه کافی خود را زیبا و دوست داشتنی نمیبینند...

من چادریم وباحجاب کامل ولی اهل ارایش درحدمعمولی هستم یبارتونامزدی بهم گفت ارایش نکن من همینجوری دوست دارم گفتم شرمنده اعتیادارم بهش حالای وقتایی بدون چادرم ازش میپرسم باانکه لباسم کوتاهه میگه خوبه معلومه بدش نمیاد

حمدوسپاس پرورگارم 
حتما دوست نداره برو بگو بزنه کبودت کنه تا مطمئن شی دوست داره 😂😂😂😂

الان میرم خرخرشو می جوئم صبر کن

حتما داره خیانتم میکنه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
من از نظر پوشش نیست از نظر بیرون رفتن ، معمولا همه جا باید با خودش باشم و خرید و این چیزا هم خودش ا ...

منم همینطورم ولی دوست دارم خودم. مشکلی ندارم با این داستان

ولش کن اینا هنوز تو عصر حجر موندن 😂 شوهر ماها همه حیوونن 

ما هم که حامی حقوق حیوانات😍

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2706