2737
2739
عنوان

خانما بنظرتون گلیم بافی راحته ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5236 بازدید | 44 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام گل من سلام عشق من ... جدی میگی وای خدا کنه بشه بتونم به عنوان منبع درآمد روش حساب کنم .بافنده ج ...

سلام عزیزدلم 🥰🥰🥰🥰

اره بلدم 

من ساااده راه راه با رنگای مختلف بافتم‌

اصلا انقدر راحته و شاد 

چون رنگی هست خیلی شاده کارش 

حتما موفق میشی 

الان اینستا 

خونه های مدرن پهن میکنن توی آشپزخونه 

خیلی قشنگه 

بزن ببین ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
استادم جاریمه... قراره کدورتها رو دور بریزم پا روی تیکه کنایه هاش و داستانهای بعدیش بزارم پا روی دل ...

یه جلسه بری یاد گرفتی 

زرنگ باش فیلم بگیر 

بعدا نگاه کنی چیزی یادت نره 

موفق باشی عزیزدلم 🥰

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
سلام عزیزدلم 🥰🥰🥰🥰 اره بلدم  من ساااده راه راه با رنگای مختلف بافتم‌ اصلا انقدر راحته و ش ...

عزیزدلم اینستا ندارم... اما یه سوال مثلا من بخوام یه طرح متفاوت درست کنم نقشه ش رو باید از نت بگیرم ؟؟ بعد رنگهاش رو خودم انتخاب کنم که کجاها چه رنگی باشه

2738
یه جلسه بری یاد گرفتی  زرنگ باش فیلم بگیر  بعدا نگاه کنی چیزی یادت نره  موفق باشی ...

مالکوم جان ماشالله از هر انگشتتون هنری میباره... مالکوم جان بنظرت.ن میشه به عنوان منبع درآمد روش حساب کنم؟؟

عزیزدلم اینستا ندارم... اما یه سوال مثلا من بخوام یه طرح متفاوت درست کنم نقشه ش رو باید از نت بگیرم ...

اره از نت بزن انواع نقشه ها رو ببین ...

هر قدر به سمت بافت و نقشه قدیمی باشه خریدار بیشتر داره...طرح های روستایی

مالکوم جان ماشالله از هر انگشتتون هنری میباره... مالکوم جان بنظرت.ن میشه به عنوان منبع درآمد روش حسا ...

اره چرا نمیشه 

تو بباف عزیز 

سمت یاسوج بودی ...کجا بودی شما 

من برات ادرس میگیرم برا فروشش ...

فقط حتما منو تگ کن ..یادم بیوفته 

2706