2737
2739

بیاین بگید 

انقدر نگیدآپلود عکس چجوریه  سرمو خوردین به خدا انقدر گفتید  به راحتی بزنین تو گوگل سایت آپلود عکس و عکس رو آپلود کنید  حالا بی زحمت برام یک صلوات بفرست   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ول دادیم

بابا من خودم الان یک سوتی دادم🤣🤣🤣

انقدر نگیدآپلود عکس چجوریه  سرمو خوردین به خدا انقدر گفتید  به راحتی بزنین تو گوگل سایت آپلود عکس و عکس رو آپلود کنید  حالا بی زحمت برام یک صلوات بفرست   
سوتی رو مگه ول میدن

خودم الان سوتی دادم🤣🤣🤣🤣

بچه ها لطفا واسه این تاپیک گزارش بزنید بترکه  اسی یه دیقه صبر کن اینو بترکونم میام از سوتیام ب ...

زدم

2738

من بارداربودم باشوهرم ودادشم فیلم یه حبه قندمیدیدم یهو من ز..ارت میدونم شنیدن ولی چیزی نگفتن من دیگه ازاون فیلم بدم میاد  

من سوتی زیاد دارم ولی.چون اسی گفت ول دادین اینو نوشتم