2737
2739

من موقع ازدواجم استخاره گرفتم و بد اومد... ولی بازهم باهاش ازدواج کردم

خداروشکر ولی واقعا ازدواج واسم زود بود و پشیمونم 

هرطوری میشه میگم من استخاره کردم و بد اومد و بهش عمل نکردم. دلم با زندگیم صاف نیست... حس میکنم یه روزی جدا میشیم... شایدم افسردگی دارم نمیدونم

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  

نه بابا. الکیه... چون بد اومده به دلت اینجوری راه دادی

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صدقه کنار بذار و بهش فکر نکن

اگه استخاره بد اومد و کار رو کردی صدقه بدی ان شاءالله رفع ضرره

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

اصلا شما دارید بهونه تراشی میکنید وقتی زندگیت خوبه خودتو اذیت نکن

لطفا اگر امکان داره یک صلوات برای تعجیل در ظهور و سلامتی آقا امام زمان میفرستید؟!💚🌱               🍀اللهم عجل لولیک الفرج🍀                        
2738

استخاره وقتی گرفته میشه که واقعا 50.50 باشی در غیر این صورت صحیح نیست خیلیا میگیرن که خدا هم تاییدشون کنه...یعنی اگه استخاره گرفتی ولی ته دلت میخاد جواب استخاره مثبت یا منفی باشه درست نیس

دردم از یارست و درمان نیز هم
اصلا شما دارید بهونه تراشی میکنید وقتی زندگیت خوبه خودتو اذیت نکن

مشکلات دارم ولی خب هیچ کدومش دلیل قاطعی واسه جدایی نیست... همین تا یه بحث کوچیک میشه من احمق بهش میگم جداشیم

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  
مشکلات دارم ولی خب هیچ کدومش دلیل قاطعی واسه جدایی نیست... همین تا یه بحث کوچیک میشه من احمق بهش میگ ...

چرا تقی به توقی میخوره حرف جدایی میارید تو زندگیتون کار اشتباهی می کنید 

دردم از یارست و درمان نیز هم

استخاره وقتی درست که تمام کارهارو کردی یعنی تحقیق کردی 

آشنا شدی 

ولی هنوز دودلی

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

وقتی هم گرفتی باید بهش عمل کنی 

یا نگیرین

یا میگیرین عمل کنین بهش

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706