2733
2739

تنبلی تخمدان داشتم از مجردی یه سال طول کشید باردار شدم با قرص

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))

منم تنبلی داذم چ قرصی بهت دادن اخه تیروئيدم باعث شده دکترم هنوز دارو نداده ممکنه با دارو رفع شه

رابطه ها در دو حالت قشنگ میشن. اول:پیدا کردن شباهت ها.دوم:احترام گذاشتن ب تفاوت ها❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم تنبلی داذم چ قرصی بهت دادن اخه تیروئيدم باعث شده دکترم هنوز دارو نداده ممکنه با دارو رفع شه

یه دوره دوفاستون گلوگوفاژ خوردم ک تاثیر نداشت ول کردم ۷ماه بعد لتروزول خوردم همون ماه اول گرفت من تیروئید نداشتم تنبلی هم شدید نبود البته

لایک درد ندارد سال تا سال یه حرف درست میزنی بزار لایکت کنیم دا  «هرگز با نادان بحث نکنید,تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند⚠️»((از گرگ بودن دم نزن،انسانم گاهی آرزوست...ما از خودی زخم میخوریم بندِنفس یک تارِ موست🍂))
2728
یه دوره دوفاستون گلوگوفاژ خوردم ک تاثیر نداشت ول کردم ۷ماه بعد لتروزول خوردم همون ماه اول گرفت من تی ...

اوهههه گلوکوفاژ خیلی خودم با متفرمین منم تاتیر نداشت لتروزول سراز خود خوردم نشد 😑😑😑

رابطه ها در دو حالت قشنگ میشن. اول:پیدا کردن شباهت ها.دوم:احترام گذاشتن ب تفاوت ها❤️
اوهههه گلوکوفاژ خیلی خودم با متفرمین منم تاتیر نداشت لتروزول سراز خود خوردم نشد 😑😑😑

گلوکوفاژ واس کش دادن بیخود میدن😑از خودت نخور زیادش ضرر داره بیشتر از ۵ دوره باید فاصله بدی 

گلوکوفاژ واس کش دادن بیخود میدن😑از خودت نخور زیادش ضرر داره بیشتر از ۵ دوره باید فاصله بدی 

یه ماه بیشتر لتروزول نخوردم. ولی اره گلوکوفاژ منو لاغز کرده هیچ تاثیری نداشت

2738

دیر ب دیر پریود میشدی

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
دیر ب دیر پریود میشدی

اره وقتی مجرد بودم یهو وزنم رفت بالا ۱۰ کیلو و بعدش تا ۱سال پریود نشدم رفتم دکتر گفت پلی کیستیک شدی چون مجردی قرصم نمیدم و منم رفتم باشگاه و به محض وزن کم کردن پریودام برگشت

2706