2737
2734

بله کاملا همشم اتفاق افتاده 

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بله دقیقا همون چیزی ک گفته بود مو ب مو اتفاق افتاد

ازحیله و دسیسه نترس…اگرکسانی دامی برایت بگسترانند تا صدمه ای ب تو بزنند.!خدا هم برای آنان دام میگستراند…چاه کن اول خودش ته چاه است…این نظام بر جزا استوار است …نه یک ذره خیر بی جواب میماند نه یک ذره شر…تا او نخواهد برگی از درخت نمی افتد✨
2740

اره برامن گف فرودین بارداری باردار بودم همه حس ششمیا گفتن دختره دخترم بود بعد فالم گفت بارداری سخت داری واقعاا ام تاالان اذیتم و درددارم

خدایافندوق تودلیموبخودت سپردم مواظبش باش😘عشقا میشه واسه سلامتی دخترم ی صلوات بفرستین ممنون میشم
پس فالگیرا شما فضایی ان😂😂

اره واقعا این خانمه یه اعجوبه ایه اصلا ...۲سری رفتم پیشش دوسریشم همونی ک گفته شده 

ازحیله و دسیسه نترس…اگرکسانی دامی برایت بگسترانند تا صدمه ای ب تو بزنند.!خدا هم برای آنان دام میگستراند…چاه کن اول خودش ته چاه است…این نظام بر جزا استوار است …نه یک ذره خیر بی جواب میماند نه یک ذره شر…تا او نخواهد برگی از درخت نمی افتد✨
چ فالی بود؟

دستمو نگاه کرد نمیدونم

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸

دوبار گرفتم به نیت کلی زندگیم.بیشترش تو هردو درست بود.اولی که همش.دومی فقط یه مورد بد گفت اما من محل ندادم.یه چیزیم گفت که من اعتقاد دارم و قبلا ازش نتیجه گرفتم اما وقتی گفت جدی نگرفتم!

من همین یه دونه ام!
تک نیت معمولا نیت خاصی داریم دیگه

از کجا 

چند گرفت ازت؟

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2706