2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چن وقت بعد نماز شب بهش رسیدی

من دوبار ازش حاجت گرفتم بار اول ازدواجم بود که هر دعایی میخوندم نمیشد به دلم نماز شب افتاد و تصمیم گرفتم شبایی که تا دو سه خوابم نمیبره پاشم نماز شب بخونم در عوض خدا یا بهم برسونتمون یا یه جوری کاری کنه بدون زجر جدا شیم که خداروشکر درست شد اونقدر سریع که فکرشم نمیکردم شاید یه ماه و خورده دوماه. بعدش هم شوهرم دو سال بیکار شد نذر کردم چله بردارم و چهل شب خوندم که اونم دقیقا کمتر از سه هفته جواب داد 

2738
من دوبار ازش حاجت گرفتم بار اول ازدواجم بود که هر دعایی میخوندم نمیشد به دلم نماز شب افتاد و تصمیم گ ...

خیلی دلمو روشن کردی ایشالا ک منم حاجت بگیرم ازش

پناه برتو ک بی واژه مرامیشنوی.....
من چله و سوره زیاد برداشتم زیاد نذر کردم ولی نشد که بشه تا زمانی که نماز شب خوندم🙂

برا رسیدن به شخص خاصی یا کلا رسیدن به خواستگاره خوب؟

چند وقت خوندی عزیزم؟

خوشحالم برات موفق باشی

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
برا رسیدن به شخص خاصی یا کلا رسیدن به خواستگاره خوب؟ چند وقت خوندی عزیزم؟ خوشحالم برات موفق باشی

نه شخص خاصی بود که ازدواجمون مشکل داشت قبلش هرچی دعا و چله خوندم درست نشد همش میخوندم واسه رسیدن تا اینکه نمیدونم چرا نماز شب به دلم افتاد و تصمیم گرفتم شبایی که تا دو سه خوابم نمیبره پاشم نماز شب بخونم در عوض خدا یا بهم برسونتمون یا یه جوری کاری کنه بدون زجر جدا شیم که خداروشکر درست شد. خیلی هم زود شد فقط شبایی که خوابم نمیبرد میخوندم هر شبی نبود 

برا رسیدن به شخص خاصی یا کلا رسیدن به خواستگاره خوب؟ چند وقت خوندی عزیزم؟ خوشحالم برات موفق باشی

یه بار دیگم چله برداشتم چهل شب خوندم برای کار همسرم بعد دوسال بیکاری به دو هفته نکشید که جواب گرفتم 

یه بار دیگم چله برداشتم چهل شب خوندم برای کار همسرم بعد دوسال بیکاری به دو هفته نکشید که جواب گرفتم& ...

بازم عالیه

الهی که خوشبخت باشین تا همیشه عزیزم

التماس دعا گلم

فرشته ساداتم /     تا خدا هست و خدایی میکند / مجتبی مشکل گشایی میکند   
2706