2733
2739
عنوان

آرد ذرت

121 بازدید | 8 پست

سلام پسرم وزن گیریش کمه بنظرتون آرد ذرت بریزم تو غذاهاش تاثیری داره؟

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم هنوز‌بهش ندادم ک...یبوست میاره؟

نمیدونم اخه ارد 😐

مکملی ویتامینی چیزی بش بده

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731

کالری آرد ذرت هم مثل آرد گندمه. خوبه گاهی استفاده کنی بد نیست 

آب هویج استخوان ساز و مقویه بعد از ناهار هر روز یه فنجون بهش بده 

آب قلم گوساله بریز توی غذاهاش 

معجون درست کن توش معز پسته و بادام گردو هم بریزی با سرشیر تازه وپودر سنجد. واقعا تاثیر داره 

نمیدونم اخه ارد 😐 مکملی ویتامینی چیزی بش بده

خب تو آبگوشت و این چیزا میریزم خالی ک نمی‌دم...مکمل هم گرفتم خواستم غذا مقوی هم بدم

🌸 تاپیک صلوات 🌸                                       اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم⁦❤️🌱
کالری آرد ذرت هم مثل آرد گندمه. خوبه گاهی استفاده کنی بد نیست  آب هویج استخوان ساز و مقویه بعد ...

ممنونم عزیزم وقت گذاشتی آره بازم قلم گوساله شنیده بودم ایشالا میگیرم درست میکنم

ممنونم عزیزم وقت گذاشتی آره بازم قلم گوساله شنیده بودم ایشالا میگیرم درست میکنم

حتما بگیر. توی زودپز حسابی بپز و بسته بندی و فریز کن بزار توی سوپ و کته و آش براش 

چند وقتشه وزنش چقدره؟

2740
حتما بگیر. توی زودپز حسابی بپز و بسته بندی و فریز کن بزار توی سوپ و کته و آش براش  چند وقتشه و ...

چشم گلم...۲سال ۵ماهشه وزنش۱۱ خیلی کم وزنه