2733
2734
عنوان

مهاجرت یا پزشکی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1120 بازدید | 36 پست

پرستاری

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا لقمه رو دور سرت میچرخونی  همین پرستاری ادامه بده زبانتم تو این مدت تقویت کن بعدش اقدام کن ...

اخه علاقه داشتم ب پزشکی...

پزشکی تهران رو خیلی دوست داشتم

یه روزی به همه ی اهدافم میرسم.میگی نه؟؟ بشین و نگاه کن
اگه مرخصی بگیرم عقب نمیمونم؟

نه  عزیزم.دوست من بیچاره 7سال درس خوند تا پزشکی اورد اگه برات مهمه پس صبرم به خرج بده.7سال که میگم از صبح زود تا شب

برای حاجت رواییم صلوات بفرستید
2728
اخه علاقه داشتم ب پزشکی... پزشکی تهران رو خیلی دوست داشتم

پرستاری هم خیلی خوبه برای مهاجرت به نظر من همین راهو ادامه بده 

مهم اینه شما موفق بشی به هدفت برسی حالا یا با پرستاری یا با پزشکی

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
پرستاری هم خیلی خوبه برای مهاجرت به نظر من همین راهو ادامه بده  مهم اینه شما موفق بشی به هدفت ...

اگ مرخصی بگیرم از ارشد عقب نمیمونم چون ورودی بهمنم؟

پزشکی تهران رو دوست دارم

به درد نمیخوره

اَینَ الطّالبُ به دَمِ المقتولِ بکربلاء؟....از این به بعد هر تاپیک حس ششمی که ببینم گزارش میزنم!جمع کنید عزیزانم زندگی که داستان نیست که آخرش چی میشه با تلاش و اعتماد به نفس و اعتماد به خدا میشه به موقعش به هر چیز رسید!احساسات خودتونو با حرفای خزعبل یه سری جریحه دار نکنید لطفا:(
2738
اگ مرخصی بگیرم از ارشد عقب نمیمونم چون ورودی بهمنم؟

اینو اطلاعی ندارم عزیزم 

برات ارزوی موفقیت دارم و الهی به ارزوت هرچی که هست برسی😘😘😘😘

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
اینو اطلاعی ندارم عزیزم  برات ارزوی موفقیت دارم و الهی به ارزوت هرچی که هست برسی😘😘😘😘

😘🌹ممنونم

عزیزم وقتی تصمیم به مهاجرت شما در حد فرضیه است و فقط داری بهش فکر میکنی 🙁 درستو بخون

همه چی از فکر میاد دیگ

2706