2733
2734
عنوان

💥استاد پر حاشیه 💥

| مشاهده متن کامل بحث + 14743 بازدید | 504 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

سلام سلااام دوستان 

این سایت عالیه تشریف بیارید اولش ایمیل میخواد .ایمیل الکی و غیر واقعی هم بزنید قبوله 😍 شرایط و محیط خوبی داره .امکان تغییر نام کاربری.حذف تاپیک .ویرایش تاپیک و خیلی چیزای دیگه  داره .... حتما عضو بشید 😘😍

https://madaran.net

سلام سلااام دوستان  این سایت عالیه تشریف بیارید اولش ایمیل میخواد .ایمیل الکی و غیر واقعی هم ب ...

عه میشه راجبش بگی به خوبی اینجا هستش

خدمتتون عرض کنم که من هی میزدم مامان ابوالفضل قبول نمیکرد زدم مامان ابوالفظل  غلط املایی درنیارین تامام😐

شروع کرد به معرفی کردن خودش ونحوه امتحان و فعالیت کلاس و .... بعد گفت خودتون رو معرفی کنید همه معرفی کردن تا رسید به من چون اسم من آخر بود .تا اسممو شنید چشماش یه برقییییی زد 😂😂😂گفت عجب اسمییییی 🤤😋😍دقیقا با همین حالت 

اسممو نمیتونم بگم به دلایل شناسی و حریم خصوصی !😁استاد هاشمی تا هر چیزی میشد منو صدا میکرد به این نحو.مثلا فکر کنید اسمم گیسوء(خانومِ گیسو خانومی)خیلی باهام صمیمی شده بود و شوخی میکرد .مثلا یادمه یبار بهم گفت من بخوام زن بگیرم یکی از ملاک هام اینکه اسمش خاص و تک باشه من اینجوری بودم 😐😶

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
هایدی رفتی خود استاد رو هم بیاری😐

دارم تایپ میکنم بخدا😂

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                        از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

چند جلسه گذشته بود و ما کنفرانس گروهی داشتیم یکی از آقایون داوطلب شد که با من کنفرانس بده استاد پر حاشیه مانع شد 😂😂گفت دخترا با دخترا پسرا با پسرا 😎 نوبت من شد که کنفرانس بدم بهم گفت اصلا استرس نداشته باش فکر کن خانواده خودت تو این کلاس هستند 😶منم به بهترین نحو ارائه دادم و اون نمره بالایی رو بهم داد و گفت تشویقم کنن 

2706