2737
2734

سلام 

دکتر ازم پرسید خونریزیت زیاد یا کم ؟دچار شک شدم اما بنظرم زیاد .....😁ازکجا باید بدونم چقدر باید باشه؟

من معذرت می‌خوام ۳روز اول  روزی ۵ الی ۶عدد پد عوض میکنم شما چطور؟

ببخشید وقتی چند ساعت نشستم و یهو از جام بلند میشم هم خونریزیم زیاد میشه ۳روز اول .این طبیعیه؟

مثلا این۳روز دلم نمیخاد بعلت خونریزی برم مهمونی

تو نت زدم نوشته کل حجم پریودی ۴قاشق نرمال هست🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم بخاطر همین تعجب کردم .....من این ۳روز نفس بکشم خونریزی دارم ......ببخشیدا با هر بار سرویس بهداشت ...

منم تکون بخورم ازم خون میره لخته های بزرگ 😑

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘

تا چهار پد در روز اوکیه 

وگرنه میشه خونریزی بالا

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740
وااااااااااای،آخه نمیشد واحد اندازه گیریت یه چیز دیگه غیر قاشق میشود؟؟؟تا یه هفته باید با چنگال غذا ...

تازه نوشته بود غذاخوری ....من دیگه نگفتم حداکثر تلاشم کردم که درست بگم

من خون ازم می‌ره  ماها طبیعی هستیم یا غیر طبیعی؟😁

نمیدونم یه بار به دکتر زنان گفتم سونو نوشت و ازمایش نرفتم 

برا سلامتی امام زمان و خانواده ام و خودم صلوات میفرستی😍😘
من بیشتر توی دستشویی خون ازم میاد3روز اول توی 7روز یک بسته ونیم استفاده دارم. 

منم آره تو دسشویی فقطم وقتی از خواب بلند میشم یهو خونریزیم زیاد میشه...نمی‌دونم همه همینجورن یامن

2706