2733
2734
عنوان

من یک چاق هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 2462 بازدید | 156 پست

خوشگل خانما منم لایک کنین ...۶۰کیلوام میخوام بشم ۵۰

یه دختر چادری دهه هشتادی ☺که عاشق چادرمم متولدسال۸۱..  برای تعجیل درظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستیم🙏 دوستدار آقاخامنه ای سرت سلامت اقاجان💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشگل خانما منم لایک کنین ...۶۰کیلوام میخوام بشم ۵۰

منم دقیقا ۶۰ کیلو ام

میخوام ۵۴ بشم

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
2731
منم 162 هم نسبت به قدی که الان بچه ها دارن میگن منم الان فهمیدم کوتاهم .😄😄😄😄

منم ۱۶۰☹

کاش قدم بلند بود ولی چاق بودم

بعد به خودم انگیزه میدادم لاغر میکردم😥

الان هیچ کاریش نمیشه کردددد

پرسید اسم مستعار؟با صداقت جواب دادم ندارم، این شد که اسم کاربریم شد ندارم(از بس پرسیدین اینجا جواب دادم😁)تازه قبلا ندارم خالی بود،بعد از مدتها اومدم سایت دیدم چندتا عدد اومده جلوش
واااای چه عالی بود😍😍 من خیلی لاغر تر از اون دخترم ولی ارادم ضعیفه خاک تو سرم😑 ۱۰-۱۵ کیلو کم کنم ...

اره بابا این که دیگه خیلی چاااق بود دیدی چه مدل ی شد چقدر خوش اندام شد سه سال طول کشیده که اینجوری شده تو تو یه سال به اندام دلخواهت می‌رسی گلم فقط اراده کن تو میتونی

الان تو راهم بعدا برات میگم چجوری لاغر کنی ساده و راحت بدون دردسر گرسنگی کشیدن و با هزینه بسیار پایی ...

ب منم بگوو

دخترم هدیه خداست 😍من یه نارنجی پُرر انگیزم 🧡💥🔥 گروه نارنجی🧡 وزن اولیه» 75😓 وزن فعلی»73😐هدف اول» 65😉 هدف دوم» 60😊 هدف سوم»56🤗 قدم 168😊😊
2738

عزیزدل تو با این روشت لاغر که نمیشی هیچ چاقترم میشی😊طبق تجربه گفتم با رژیم درست پیش برو اینجوری چاقتر میشیاااا

Fιиαℓℓу , ℓιfє ∂α¢єѕ тσ му ιиѕтяυмєит🌙●━━━━─ᴰᴼᴺ'ᵀ ᴷᴺᴼᵂ ᴴᴼᵂ ᵀᴼ ᴸᴼˢᴱ🕊 ‌‌GȏԀ ıṡ ẇıṭһ ṃє♡▬▭❰ 𝐌𝐚𝐤𝐞 𝐮𝐫 𝐃𝐫𝐞𝐚𝐦𝐬 𝐑𝐞𝐚𝐥𝐢𝐭𝐲 ❱▭▬▬       goftino.com/c/eGAKp4
اره بابا این که دیگه خیلی چاااق بود دیدی چه مدل ی شد چقدر خوش اندام شد سه سال طول کشیده که اینجوری ش ...

از دیروز رژیم کتو شروع کردم توکل بخدا امیدوارم بازم وسطش جا نزنم

همیشه وسطای رژیم خسته میشم

منم دقیقا ۶۰ کیلو ام میخوام ۵۴ بشم

وزن مناسبم باید بشه ۵۴امامیخوام ۵۰شم تروخدا کالری شماریم میکنم حلقه ام میزنم ۶۱بودم شدم ۵۹/۹۰۰ اما یه هفته ست که تغییری نکردم ..

یه دختر چادری دهه هشتادی ☺که عاشق چادرمم متولدسال۸۱..  برای تعجیل درظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستیم🙏 دوستدار آقاخامنه ای سرت سلامت اقاجان💚

این روش اسی عالیه قشنگ‌دهن آدم‌بسته میشه ولی تا یک هفته وسوسه دائم داری ، یکهفته رو که سربلند رد کنی کلا اشتهات کم میشه و میل به غذا به حداقل میرسه ، یونی زینک و فولیک و ویتامین دی فراموش نکن

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
من با قد 167 وزنم 75 بود به شدت چاق به نظرم میومدم.یه روز به مادرم گفتم کاش یه چی سر دل من بزارن نتو ...

دوست منم قد ووزنش مثل شماست خدایی انگارباربیه

شاید قدتو اشتباه اندازه گرفتی

تپش های قلبم شکست تو بوده‌
از دیروز رژیم کتو شروع کردم توکل بخدا امیدوارم بازم وسطش جا نزنم همیشه وسطای رژیم خسته میشم

عزیزم سختیش می ارزه خودتو تصور کن وقتی همیشه خوش اندامی وقتی لباسی تنت میکنی کیف میکنی و اعتماد به نفس داری

2706