2733
2739
میدونی توانتخاب اسم به اینده بچه هم فکرکن که بایدبه همه معنی شوتوضیح بده معنیش خیلی قشنگه اماهمه نم ...

معنیش چیز خاصیه مگ ک باید توضیح بده!

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نویان  معنیش درترکی: شاهزاده . سردار . مرد دلیر   معنیش درفارسی: تازگی. شادابی.سرزنده

نویان که حتما قبول میکنن خیالت راحت، سایت ثبت احوال قاطی داره، اسمی که قبلا ثبت شده باشه رو صددرصد قبول میکنن، تو آشناهای ما هست این اسم.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2728

ترکیب محمدنویان اصلا زیبا نیست

اسمهای ترکیبی مذهبی با محمد زیاد هست 

محمد حسین، محمد جواد، محمدمهدی

ولی محمد نویان یجوری مثل محمد کوروش و این دست اسمهاست

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم
نویان که حتما قبول میکنن خیالت راحت، سایت ثبت احوال قاطی داره، اسمی که قبلا ثبت شده باشه رو صددرصد ق ...

نویان رو ک میدونم اره  اسم پسر شقایق دهقانم هست

محمدنویان رو میگم

اونروز ازتون پرسیدم گفتین دلارآ

اشتباه تایپی بوده گلم، دل آوا هستش، ببخشید

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2738
ترکیب محمدنویان اصلا زیبا نیست اسمهای ترکیبی مذهبی با محمد زیاد هست  محمد حسین، محمد جواد، مح ...

همشونو داریم 

بعدمن نمیخوام صدا بزنم فقط توشناسنامه باشه

نویان رو ک میدونم اره  اسم پسر شقایق دهقانم هست محمدنویان رو میگم

اونو نمیدونم. ولی بنظرم بهتره یه اسم دیگه هم تو نظرتون باشه که اگه قبول نکردن اونو بذارین. اگه نباشه و نذارن سخت میشه

ترکیب نکن

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
تظر درباره ی اسم میتونم بدم؟ ن منم اریامهر میخواستم ک نمیذارن البته بچمم نموند ولی خب خیلی دلم اریا ...

سوپر نچران چیه سرهنگ جووووووون

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩
چه اسم جالبی نشنیده بودم تا حالا معنیش چیه؟

مرسی گلم، هم فارسیه هم کوردی، معنی فارسیش میشه آوای دل، معنی کوردیش میشه بخشنده، یعنی کسی که دل رو آباد میکنه 

2706