2733
2739

ولی بعد ک رفته شناسنامه بگیره براحتی ثبت کردن؟

اگ اره چ اسمی بود؟؟؟

بنظرتون اسم محمدنویان رو ثبت میکنن؟؟؟

تو گوگل زدم چن نفر بالا اومدن با این اسم

ولی وقتی سایت ثبت احوال رفتم میگ وجود نداره

آقای قاضی#دلمون شده انبار حرف هایی که به موقع نزدیم🙃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تظر درباره ی اسم میتونم بدم؟

ن منم اریامهر میخواستم ک نمیذارن البته بچمم نموند ولی خب خیلی دلم اریامهر میخواست

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم
نمیدونم من  ولی یه سوال  نظرتون درمورد اسم دختر سوین و اسم پسر ساشا چیه

سوین عاشقشم

من لیلام مامان وروجکی که به خاطر دخترش اینجاس میخام یاد بگیرم چطوری تربیت و بزرگش کنم 😊اگه نظری داری راهنمایم کن دوست خوبم 
2738

سلام دوستان گلم من تدریس انلاین زبان انگلیسی بصورت حرفه ای انجام میدم قیمت خیلی کم هم ثواب داره هم کمک میکنم ب دانش اموز ها اگ کسی خواست بگه درخدمتم دانش اموز ابتدایی تا نهم راهنمایی. 

وکسایی هم ک زبانشون صفره میتونم کمک کنم لغات کاربردی ومکالمات کاربردی وضرب المثل..اموزش جلسه یک ساعته ۱۰تومن میگیرم 

آریا مهر لقب شاهنشاه بوده واسه اینه ک نمیذارن 

میدونم ولی خیلی دوستش دارم خیلی پر معنی و قشنگه به نظرم

بعضی تاپیک‌ها و کامنت‌ها رو که میبینم از سطح حماقت، بی سوادی و مقاومتتون دربرابر فهمیدن قلب درد میگیرم

تو سایت نزدیم ما، تو ثبت احوال قبول نمیکردن میگفتن نیست، یه نیم ساعتی با سایت و اسم درگیر بودن تا درست شد و سیستم قبول کرد.

دل آوا.

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
نویان  معنیش درترکی: شاهزاده . سردار . مرد دلیر   معنیش درفارسی: تازگی. شادابی.سرزنده

میدونی توانتخاب اسم به اینده بچه هم فکرکن که بایدبه همه معنی شوتوضیح بده

معنیش خیلی قشنگه اماهمه نمیدونن بنظرم دنبال یه اسم فراگیرترباهمین معنی باش البته فقط نظردادم.... 

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
2706