2733
2734
عنوان

يعني باردارم ؟؟؟

206 بازدید | 26 پست

سلام دوستان وقتتون بخير من حدودا 6 روزه ك عقب انداختم بايد چهارم ميشدم نشدم تا الان ولي از روزي ك عقب انداختم سر سينه هام حساس شدن و دستشون بزنم درد ميگيرن.راستش من حدودا ٥-٦ روز مونده ب پري  دلم ضعيف درد گرفت گفتم حتما دارم پريود ميشم ك شبش بين ترشح غليظم ي باريكه خون قهوه اي كمرنگ ديدم گفتم خب پس شدم 

ولي فقط دوروز دردش ادامه داشت ميگرفت ول ميكرد ولي پريود نشدم 

يكمم عصبي و كلافه شدم 

گاهي سرم گيج ميره  و تا  گاهيم يهو  ضعيف زير شكمم سمت چپ و پهلوي چپم يا داخل رحمم تير ميكشه مخصوصا تند ك راه ميرم اما كمتر شده الان گاهي چند ثانيه ضعيف ضعف ميره و در روز معدم گاهي درد ميگيره ولي پنج شب پيش بي بي چك مديكور گذاشتم منفي بود .بنظرتون زود گذاشتم ؟يعني مامان دارم ميشم يا ن مامانا؟🌹 ممنون ميشم راهنماييم كنيد🙏🏻🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خب بی بی چک بذار.الان اگه مثبت باشه نشون میده‌ چه ریلکسی ۵ شب پیش گذاشتی دیگه بیخیال شدی. من هر روز ...

اخه گفتم حتما منفيه بعد بهم گفتن احتمالا زود گذاشتم

2738
فک نکنم باردار باشی اگه ۶ روز گذشته باشه بی بی چک نشون میده حتما عفونت داری یا پریودیت دیر میاد چو ...

عزيزم شش روز پيش گذاشتم فداتشم ديگه نذاشتم تا انروز ك شش روز گذشته

اخه گفتم حتما منفيه بعد بهم گفتن احتمالا زود گذاشتم

دوست عزیز منم دقیقا مشکل شما را دارم دکتر رفتم زیر شکمم سفت شده مخصوصا سرپا ک دس بزنم انگار سنگ داخلش ماه قبل آزمایش پاپ اسمیر دادم همه علایم پری دارم فقط قبلاً ده روز قبل پری سینه درد داشتم الان نداشتم تا موقعی ک عقب انداختم چند روز دیگ صبر کن 

منم اقدامم فقد سمت چپ بالای رونم خیلی دردمیکنه :/خیلیم تکرر ادرار دارم..ولی عقب ننداختم بنظرتون ازچیه؟؟

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤
يعني الان زوده بزارم؟

ن بذار ایشالا ک مامان شدی😍

ینے میشه یروز بیام بگم مامان شدم دعاکنید برام ❤  سومین تیڪره ڪ نصب میکنم برا دلخوشیم ولی یروز خاص۰۰.۱۲.۲۶ مطمئنم میشه ❤
2706